Konica Minolta Bizhub 224e to flagowy model jeśli chodzi o wysokiej klasy kserokopiarki monochromatyczne.

           Konica Minolta Bizhub 224e       Konica Minolta Bizhub 224e

Urządzenie posiada większość funkcji zaawansowanych urządzeń kolorowych, jednak zostało pozbawione modułu odpowiedzialnego za wydruki w kolorze. Standardowo jest więc wyposażona w funkcję dwustronnego kopiowania, drukowania w sieci, kolorowego skanowania, a także w wygodny port USB do skanowania i drukowania przy użyciu, na przykład pendrive. Na uwagę w wyposażeniu standardowym zasługuje także wygodne, kolorowe skanowanie dokumentów do pliku, bezpośrednio na dysk komputera, do skrzynki pocztowej email lub serwer FTP.

 

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 224e są chętnie wybierane przez Klientów, dla których wydruk w kolorze jest mniej istotny, natomiast zależy im na tanim, wysokiej jakości wydruku czarno-białym wzbogaconym przez wygodne funkcje obiegu dokumentów znane z segmentu kserokopiarek kolorowych.

 

Pamięć urządzenia to 2GB wspomagane przez twardy dysk o pojemności 250GB.
Kserokopiarka posiada także wysokiej klasy kolorowy panel sterujący zapewniający funkcjonalność podobną do znanej z tabletów i smartphone. Panel jest bardzo intuicyjny, przyjazny i nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych funkcji.
Jakość wydruków jest bardzo dobra, a koszty eksploatacji należą do najniższych w tym segmencie.

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 224e jest bezawaryjna, charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, a jeżeli powierzymy jej obsługę wykwalifikowanemu serwisowi powinna zapewnić nam długą i bezawaryjną eksploatację.

 

Kserokopiarka współpracuje z większością dostępnych systemów operacyjnych. Zastosowano w nim też najnowsze rozwiązania oszczędzania energii, dzięki czemu charakteryzując się wyjątkowo niskim poborem mocy.

 

Bizhub 224e może zostać wyposażony w szereg opcji dodatkowych, z których najchętniej wybierane to finiszer wewnętrzny (urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów), dodatkowa podstawa z kasetami na papier oraz karta faksu analogowego. Można też wybrać automatyczny podajnik dokumentów Dual Scan, który zwiększy szybkość skanowania nawet do 160 oryginałów na minutę.

 

Kserokopiarka Bizhub 224e bardzo dobrze sprawdza się w opcji wynajmu/dzierżawy. Klienci, którzy zdecydują się na dzierżawę kserokopiarki mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki, niską cenę wydruków, a przy większych wolumenach wydruków całkowite zwolnienie opłaty za wynajem kserokopiarki.

 

 

 

Na kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub C224e udzielamy 5 letniej gwarancji, lub 250 000 wydruków (cokolwiek nastąpi wcześniej).