Konica Minolta Bizhub 224e

Konica Minolta Bizhub 224e to flagowy model jeśli chodzi o wysokiej klasy kserokopiarki monochromatyczne.

Konica Minolta Bizhub 224e

Urządzenie posiada większość funkcji zaawansowanych urządzeń kolorowych, jednak zostało pozbawione modułu odpowiedzialnego za wydruki w kolorze. Standardowo jest więc wyposażona w funkcję dwustronnego kopiowania, drukowania w sieci, kolorowego skanowania, a także w wygodny port USB do skanowania i drukowania przy użyciu, na przykład pendrive. Na uwagę w wyposażeniu standardowym zasługuje także wygodne, kolorowe skanowanie dokumentów do pliku, bezpośrednio na dysk komputera, do skrzynki pocztowej email lub serwer FTP.

 

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 224e są chętnie wybierane przez Klientów, dla których wydruk w kolorze jest mniej istotny, natomiast zależy im na tanim, wysokiej jakości wydruku czarno-białym wzbogaconym przez wygodne funkcje obiegu dokumentów znane z segmentu kserokopiarek kolorowych.

 

Pamięć urządzenia to 2GB wspomagane przez twardy dysk o pojemności 250GB.
Kserokopiarka posiada także wysokiej klasy kolorowy panel sterujący zapewniający funkcjonalność podobną do znanej z tabletów i smartphone. Panel jest bardzo intuicyjny, przyjazny i nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych funkcji.
Jakość wydruków jest bardzo dobra, a koszty eksploatacji należą do najniższych w tym segmencie.


Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 224e jest bezawaryjna, charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, a jeżeli powierzymy jej obsługę wykwalifikowanemu serwisowi powinna zapewnić nam długą i bezawaryjną eksploatację.

 

Kserokopiarka współpracuje z większością dostępnych systemów operacyjnych. Zastosowano w nim też najnowsze rozwiązania oszczędzania energii, dzięki czemu charakteryzując się wyjątkowo niskim poborem mocy.

 

Bizhub 224e może zostać wyposażony w szereg opcji dodatkowych, z których najchętniej wybierane to finiszer wewnętrzny (urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów), dodatkowa podstawa z kasetami na papier oraz karta faksu analogowego. Można też wybrać automatyczny podajnik dokumentów Dual Scan, który zwiększy szybkość skanowania nawet do 160 oryginałów na minutę.

 

Kserokopiarka Bizhub 224e bardzo dobrze sprawdza się w opcji wynajmu/dzierżawy. Klienci, którzy zdecydują się na dzierżawę kserokopiarki mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki, niską cenę wydruków, a przy większych wolumenach wydruków całkowite zwolnienie opłaty za wynajem kserokopiarki.

 

 

PODSTAWOWA SPECYFIKACJA

 

Szybkość drukowania/kopiowania A4

do 22 kopii na minutę

Szybkość drukowania/kopiowania A3

do 14 kopii na minutę

Szybkość pracy w trybie dwustronnym

do 22 kopii na minutę

Szybkość skanowania

do 80 oryginałów/min.

Oczekiwanie na pierwszą kopię

6,9 sek.

Czas nagrzewania

ok. 20 sek.

Rozdzielczość kopiowania

600/600 dpi

Rozdzielczość drukowania

1800/600 dpi, 1200/1200 dpi

Rozdzielczość skanera

600/600 dpi

Format oryginału

A5-A3

Drukowanie dwustronne

Tak

Ilość kaset w standardzie

2

Podajnik dokumentów

Tak

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

 

TONERY

ModelWydajność

TN-322

28 800 wydruków

 

BĘBNY

ModelWydajność

DR-512K

70 000 wydruków

 

PEŁNA SPECYFIKACJA

Pełna specyfikacja dostępna jest w pliku PDF, kliknij poniższy przycisk aby zobaczyć pełną specyfikację.

Na kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub C224e udzielamy 5 letniej gwarancji, lub 250 000 wydruków (cokolwiek nastąpi wcześniej).