• Kontakt

Dane kontaktowe Cerera S.C.

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub więcej informacji poniżej znajdziesz dane niezbędne do kontaktu z Nami.

CERERA S.C.

 

ul. Jana Olbrachta 94
(budynek KOLMET I piętro)
01-102 Warszawa

tel. (22) 672 02 02
fax (22) 533 13 90

e-mail: biuro@cerera.pl

www.cerera.pl

 

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
8.00 - 17.00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Cerera moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.

Cerera s.c. z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Olbrachta 94 01-102 Warszawa , informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Cerera w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Cerera lub przekazywania informacji handlowej w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przez Cerera moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług Cerera zgodnie z treścią mojego zapytania.