Konica Minolta Bizhub C258

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

 

Konica Minolta Bizhub C258 jest obecnie najchętniej wynajmowanym modelem wśród oferowanych przez nas urządzeń Konica Minolta. Rozpoczyna uznaną przez klientów linię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych segmentu Premium oferując ładny wydruk, wysoką kulturę pracy, szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz bogate wyposażenie standardowe.

Kopiuje dwustronnie w kolorze, drukuje w sieci, skanuje w kolorze do katalogu, email, oraz USB/pendrive.

bizhub C258

Pamięć urządzenia to 2GB wspomagane przez twardy dysk o pojemności 250GB.

Kserokopiarka posiada także wysokiej klasy kolorowy panel sterujący o przekątnej 9cali, który jest bardzo intuicyjny, przyjazny i nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych funkcji.

Jakość wydruków jest bardzo dobra, przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacji.

Bizhub C258 charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, a jeżeli powierzymy jego obsługę wykwalifikowanemu serwisowi powinien zapewnić nam długą i bezawaryjną eksploatację.

Konica Minolta Bizhub C258 jest urządzeniem przyjaznym dla środowiska dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań. Na uwagę zasługuje tu specjalny toner w technologii SimitriHD.

Za przetwarzanie zadań i komunikację ze środowiskiem IT odpowiada nowoczesny kontroler wydruku Emperon. Konica Minolta Bizhub C258 zapewnia też najwyższy poziom bezpieczeństwa danych

Kserokopiarka Bizhub C258

Na terenie Warszawy i okolic

Bizhub C258 dostępny jest w opcji dzierżawy.

PODSTAWOWA SPECYFIKACJA

 

Szybkość drukowania/kopiowania A4

 do 25 kopii na minutę

Szybkość drukowania/kopiowania A3

 do 15 kopii na minutę

Szybkość pracy w trybie dwustronnym

 do 25 kopii na minutę

Szybkość skanowania

 do 80 oryginałów/min.

Czas oczekiwania na pierwszą kopię w czerni/w kolorze

 6,9s/8,3s

Czas przygotowania do pracy

 ok. 20 s

Rozdzielczość kopiowania

 600/600 dpi

Rozdzielczość drukowania

 1800/600 dpi, 1200/1200 dpi

Rozdzielczość skanera

 600/600 dpi

Format oryginału

 A5-A3

Drukowanie dwustronne

 Tak

Ilość kaset w standardzie

 2

Podajnik dokumentów

 Tak

 

Bizhub C258 może zostać wyposażony w szereg opcji dodatkowych, z których najchętniej wybierane to finiszer (urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów), dodatkowa podstawa z kasetami na papier oraz karta faksu analogowego. Można też wybrać automatyczny podajnik dokumentów Dual Scan, który zwiększy szybkość skanowania nawet do 160 oryginałów na minutę. Uzupełnieniem wygodnego skanowania jest oprogramowanie Smart Scan (opcjonalnie), które umożliwia między innymi rozpoznawanie tekstu skanowanych dokumentów OCR.

Pełna specyfikacja dostępna jest w pliku PDF, kliknij poniższy przycisk aby zobaczyć pełną specyfikację.

Ze względu na dobrze skalkulowaną cenę kserokopiarki, bardzo dobrze sprawdza się w opcji wynajmu. Klienci, którzy zdecydują się na dzierżawę tej kserokopiarki mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki, niską cenę wydruków, a przy większych wolumenach wydruków całkowite zwolnienie opłaty za wynajem kserokopiarki.

 

Urządzenia ma możliwość ustawienia domyślnie w tryb druku monochromatycznego, a z opcji kolorowej można korzystać na życzenie. Administrator systemu może nadawać użytkownikom uprawnienia do korzystania z trybu kolorowego i wyznaczać limity wydruków co pozwala na skuteczną kontrolę kosztów.

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

 

   TONERY

 MODEL

 WYDAJNOŚĆ

 TN-324 czarny

 28 000 wydruków

 TN-324 cyan

 26 000 wydruków

 TN-324 magenta

 26 000 wydruków

 TN-324 yellow

 26 000 wydruków

 

    BĘBNY

 MODEL

 WYDAJNOŚĆ

 DR-313 czarny

 80 000 wydruków

 DR-313 YMC

 70 000 wydruków

 

Na urządzenie Konica Minolta Bizhub C258 udzielamy 5 letniej gwarancji lub 250 000 wydruków (cokolwiek nastąpi wcześniej).