Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e
Tonery wliczone w dzierżawę kserokopiarki

Wielu klientów zadaje pytanie czy tonery są wliczone w cenę czynszu za wynajem urządzenia wielofunkcyjnego, czy też muszą się w nie zaopatrywać na własną rękę. Postanowiliśmy zatem odpowiedzieć, co właściwie zawiera opłata za wynajem, a które elementy są płatne dodatkowo.

Więcej: Czy tonery są wliczone w cenę wynajmu kserokopiarki

Raporty drukowania

SafeQ pozwala na generowanie raportów o wszystkich operacjach wykonywanych na urządzeniach wielofunkcyjnych. Wśród dostępnych formatów są najczęściej wykorzystywanie HTML, PDF, CSV, XML i XLS.

Więcej: YSoft SafeQ – podstawowe funkcje systemu kontroli drukowania 3

Drukarki czas reakcji serwisu

Wielu z nas spotkało się z sytuacją, kiedy nasza biurowa drukarka odmówiła posłuszeństwa dokładnie wtedy, kiedy konieczne było wydrukowanie bardzo ważnego dokumentu.

 

Więcej: Wynajem drukarek - czas reakcji serwisu

Bezpieczeństwo systemu drukowania

Ważną funkcja systemu SafeQ jest zwiększenie bezpieczeństwa i kontrola dostępu do drukarek poprzez zabezpieczenie przed nieautoryzowanym korzystaniem z urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Więcej: YSoft SafeQ – podstawowe funkcje systemu kontroli drukowania cz.2

YSoft SafeQ – podstawowe funkcje systemu

Najważniejszym zadaniem systemu jest optymalizacja środowiska drukowania, a więc kontrola pracy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Więcej: YSoft SafeQ – podstawowe funkcje systemu kontroli drukowania.

safeQ dla kogo polecamy

 

YSoft SafeQ to scentralizowany i kompleksowy system do zarządzania obiegiem dokumentów, drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi w firmie.

Więcej: YSoft SafeQ – dla kogo jest przeznaczony

optymalizacja druku

ROZWIĄZANIA DO ZARZĄDZANIA DRUKOWANIEM Ysoft SafeQ – oszczędzaj czas, pieniądze, zasoby oraz drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

 

Więcej: Rozwiązania do zarządzania drukiem Ysoft SafeQ

Vision Konica Minolta

 

Pamiętasz zapewne film "Powrót do przyszłości", w którym pokazano kilkanaście rewolucyjnych wynalazków. Po latach okazało się, że wiele z tych wynalazków zostało zrealizowanych.

 

Więcej: Przyszłość według Konica Minolta.

zarzadzanie trescia w firmie

 

Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest odpowiednie zarządzanie treścią w firmie. Może w tym pomóc kserokopiarka. W jaki sposób? Zobaczysz na filmie. Zapraszamy.

 

 

Więcej: Zarządzanie treścią w firmie

dzierzawa kserokopiarki do biura

 

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK
INACZEJ „ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKOWANIA”

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących dzierżawę kserokopiarek. W poniższym artykule chcielibyśmy poruszyć kilka zagadnień związanych z taką formą korzystania ze sprzętu drukującego.

Więcej: Dzierżawa kserokopiarek krok po kroku

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK
Przetestuj zanim wydzierżawisz kserokopiarkę

 

dzierzawa kserokopiarek testy

Wiele firm działających na rynku oprócz klasycznej sprzedaży kserokopiarek coraz częściej uzupełnia ofertę o dzierżawę kserokopiarek, czyli innymi słowy świadczenie usługi drukowania.

Więcej: DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK – TESTY SPRZĘTU

GDZIE NAJLEPIEJ ZAOPATRYWAĆ SIĘ W MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO KSEROKOPIAREK?

 

tonery do kserokopiarek

 

Po zakupie kserokopiarki z reguły zamawiamy tonery i serwis w firmie, która nam ją sprzedała.Często zastanawiamy się, czy ceny tych produktów i usług są korzystne i porównujemy je z konkurencją.

 

Więcej: Tonery do kserokopiarek

kserokopiarki materialy eksploatacyjne

W każdym biurze znajduje się co najmniej jedno urządzenie, za pomocą którego możemy robić wydruki, kopiować dokumenty, skanować czy faksować.

Więcej: MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH

serwis kserokopiarek warszawa szybko

JAK DZIAŁA NASZ SERWIS KSEROKOPIAREK.


Wielu z nas zastanawia się jak właściwie funkcjonuje profesjonalny serwis kserokopiarek. Jak przebiega proces od dokonania zgłoszenia serwisowego aż do zakończenia zlecenia.

 

Więcej: Serwis kserokopiarek Warszawa, jak to działa?

JAK OTRZYMAĆ OFERTĘ DZIERŻAWY KSEROKOPIARKI DOPASOWANA DO NASZYCH POTRZEB?


kserokopiarka bizhub 284eBardzo często zastanawiamy się jak określić nasze potrzeby w zakresie obiegu dokumentów. Kiedy kontaktujemy się ze sprzedawcą nie zawsze wiemy jak formułować zapytanie i o jakie kwestie związane z drukowaniem powinniśmy zapytać.

 

Podczas rozmowy z przedstawicielem handlowym zwykle zostajemy zasypani pytaniami, na które nie znamy odpowiedzi. Bardzo często handlowcy, którzy biorą udział w licznych szkoleniach z góry zakładają, że ich klienci wiedzą o kserokopiarkach wszystko.

 

Więcej: Dzierżawa kserokopiarek Warszawa | dopasowana do potrzeb

niszczarki hsm

NISZCZARKI HSM – SERWIS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE


Niszczarki HSM to nie tylko najwyższej jakości produkty opatrzone komunikatem „Made in Germany”, ale też bardzo dobry serwis.

Więcej: Niszczarki HSM | Serwis

 

wynajem kserokopiarki warszawa

 

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjno-urlopowym postanowiliśmy sprawdzić czy firmy oferujące dzierżawę kserokopiarek przygotowały dla swoich klientów jakieś nowości. Jak dotąd najbardziej popularną formą wynajmu kserokopiarki była dzierżawa z pakietem wydruków do wykonania.

Więcej: WAKACYJNA OFERTA WYNAJMU KSEROKOPIAREK

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK – INNOWACYJNA FORMA KORZYSTANIA ZE SPRZĘTU

Wiele firm w poszukiwaniu oszczędności i uproszczenia procesów związanych z funkcjonowaniem decyduje się na outsourcing w różnych obszarach. Decydujemy się na zewnętrzne firmy informatyczne, HR, księgowość, sprzątanie, wynajmujemy biura, samochody, komputery.

Więcej: Warszawa dzierżawa kserokopiarek

 

niszczarki hsm

 

Miło nam poinformować, że nasza firma rozszerzyła swoją ofertę o niszczarki firmy HSM.


Od teraz nasi klienci, którzy wynajmują i serwisują u nas kserokopiarki maja możliwość zamówienia dowolnych produktów z oferty HSM.

 

Więcej: Niszczarki HSM Germany | Nowość w ofercie Cerera

kserokopiarki używane

 

 

Kilka renomowanych firm (również z Warszawy) oferujących sprzedaż i dzierżawę kserokopiarek, uzupełniło swoją ofertę o kserokopiarki poleasingowe, używane. Czy warto skorzystać z takiego rozwiązania i wynająć używany sprzęt?

Więcej: Kserokopiarki używane

serwis kserokopiarek warszawa

 

Jak znaleźć dobry serwis kserokopiarek w Warszawie.W tym artykule radzimy jak znaleźć dobry serwis dla naszych kserokopiarek.

Więcej: Serwis kserokopiarek Warszawa

bizhub 224e

 

 

Nowoczesne kserokopiarki są wyposażone w coraz więcej funkcji ułatwiających obieg dokumentów w firmie. Jeszcze 10 lat temu standardowo urządzenia te posiadały jedynie możliwość kopiowania dokumentów.

Więcej: Kserokopiarka czy urządzenie wielofunkcyjne

 

Na rynku kserokopiarek coraz więcej dostawców oferuje wynajem, zamiast tradycyjnego zakupu. Korzyści wynikające z dzierżawy są oczywiste. Można tu wymienić przede wszystkim:

Więcej: Dzierżawa kserokopiarek, co nas powstrzymuje?

 

Dzierżawa to coraz chętniej wybierana przez klientów forma korzystania z urządzenia. Istotą wynajmu kserokopiarek jest forma własności sprzętu.

Więcej: Kserokopiarki- na czym polega dzierżawa

Dużo klientów zastanawia się, czy tak jak w przypadku zakupu, kserokopiarka, która jest dzierżawiona jest objęta gwarancją.

Więcej: Wynajem kserokopiarek a zobowiązania gwarancyjne

 xerox-model-A

 

 

Kserokopiarki to urządzenia dzięki którym możliwe jest wykonanie w bardzo krótkim czasie kopii dokumentu. Nazwa wywodzi się od greckiego „kseros” czyli suchy ponieważ w procesie kopiowania nie używa się płynnych materiałów w przeciwieństwie np. do fotografii. Pierwszą kopię udało się wykonać w 1938r.

Więcej: Jak działa kserokopiarka

dzierżawa kserokopiarek i urządzeń biurowych

 

Wielu klientów decydując się na dzierżawę lub zakup kserokopiarki zastanawia się, czy lepiej nawiązać współpracę z dużą korporacją

Więcej: Dzierżawa kserokopiarek

kserokopiarka wybor

Wraz z pojawieniem się na rynku innowacyjnych form korzystania z urządzeń drukujących, takich jak dzierżawa i wynajem kserokopiarek, klienci coraz częściej zadają sobie pytanie, czy takie rozwiązania są korzystne względem tradycyjnego zakupu.

Więcej: Kserokopiarki, zakup czy wynajem

 

 

Nasi klienci podczas pierwszego kontaktu zastanawiają się jaką wybrać kserokopiarkę.
W poniższym artykule postanowimy rozważyć wszystkie wady i zalety kserokopiarek mniejszego i większego formatu.

Więcej: Kserokopiarka, jaką wybrać? Format A3 czy A4

kolorowe wydruki

 

 

Nowoczesne kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne są dostępne w wersji kolorowej lub monochromatycznej, czyli wykonujące tylko wydruki czarno-białe.

Więcej: Dlaczego warto drukować w kolorze?