Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Ysoft SafeQROZWIĄZANIA DO ZARZĄDZANIA DRUKOWANIEM Ysoft SafeQ – oszczędzaj czas, pieniądze, zasoby oraz drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

 

Zamów bezpłatną prezentację w swojej firmie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

 

Konica Minolta Polska wraz z czołowym developerem oprogramowania dla przedsiębiorstw YSoft wspólnie i opracowały oprogramowanie służące do optymalizacji usługi drukowania z wykorzystaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta. Z założenia system ma kontrolować, zabezpieczać i optymalizować wszystkie wydruki i skany w organizacji.

 

Więcej: Ysoft SafeQ

drukarki

 

Konica Minolta – producent wysokiej klasy urządzeń wielofunkcyjnych posiada w swojej ofercie także drukarki. Oferta tego rodzaju urządzeń uwzględnia potrzeby użytkowników, dla których funkcje znane z urządzeń wielofunkcyjnych takie jak kopiowanie, skanowanie, wysyłanie dokumentów nie są konieczne.

Więcej: DRUKARKI | SYSTEMY DRUKOWANIA KONICA MINOLTA

Kserokopiarka Bizhub 287

 

 

 

W bogatej ofercie urządzeń Konica Minolta pojawił się nowy model – Bizhub 287.

Czarno białe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 287 obsługuje format A4/A3. 

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub 287

bizhub C258 001

 

 

 

 

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

 

 

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C258

bizhub c227 001

 

 

Konica Minolta, producent wysokiej jakości kserokopiarek i urządzeń biurowych zaprezentował niedawno nowy model z segmentu „kolor biurowy”. Bizhub C227 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje wysoką jakość wydruku, rozbudowaną funkcjonalność i bezawaryjną pracę, z której znane są kserokopiarki Konica Minolta za rozsądnie skalkulowaną cenę.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C227

Coraz chętniej wybieraną, nowoczesną i innowacyjną formą korzystania z maszyn biurowych jest ich wynajem (dzierżawa). W krajach Europy Zachodniej oraz Skandynawii nowoczesny wynajem kserokopiarek stanowi większą część rynku.

 

Więcej: WYNAJMIJ KSEROKOPIARKĘ

bizhub c308 kserokopiarka

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C308.


Konica Minolta wprowadza do swojej oferty nową serię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych klasy premium. Model, który otwiera linię urządzeń nosi nazwę Bizhub C308. Docelowo dostępnych ma być pięć urządzeń, z których najszybsze będzie drukować 65 stron na minutę.

Więcej: Konica Minolta Bizhub C308 | Nowość

 

 

Konica Minolta, producent biurowych urządzeń wielofunkcyjnych ogłosił poszerzenie swojej oferty o nowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Bizhub 227. Model zastąpi dobrze znanego i lubianego przez użytkowników Bizhub 224.

 

Więcej: Bizhub 227 – nowość w ofercie Konica Minolta

wynajem kserokopiarki oferta dla szkół

Specjalna oferta dla szkół – wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki).

Nasza firma przygotowała specjalną ofertę skierowaną do placówek oświatowych:

Proponujemy Państwu wynajem kolorowego, cyfrowego urządzenia wielofunkcyjnego formatu A3/A4 (dwustronna kopiarka, drukarka, skaner).

Więcej: Wynajem kserokopiarki specjalna oferta dla szkół

niszczarka hsm warszawa

 

NIE KUPUJ W CIEMNO- WYPRÓBUJ NISZCZARKĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ

W ofercie firmy Cerera znajduje się kilkadziesiąt modeli niszczarek. Od bardzo prostych niszczarek, które mogą zniszczyć kilka arkuszy, poprzez segment przeznaczony do średniej wielkości biura, aż po niszczarki przeznaczone do ciągłej pracy.

Więcej: Niszczarki Warszawa oferta specjalna.