DRUKARKI | SYSTEMY DRUKOWANIA KONICA MINOLTA

drukarki

Konica Minolta – producent wysokiej klasy urządzeń wielofunkcyjnych posiada w swojej ofercie także drukarki. Oferta tego rodzaju urządzeń uwzględnia potrzeby użytkowników, dla których funkcje znane z urządzeń wielofunkcyjnych takie jak kopiowanie, skanowanie, wysyłanie dokumentów nie są konieczne. 

Drukarki Konica Minolta sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poszukiwane jest nieskomplikowane urządzenie w przystępnej cenie i o niewielkich kosztach eksploatacji.

 

Zapewniają one wydajny druk zarówno w kolorze jak i w czerni, są też wyposażonych w wiele nowoczesnych rozwiązań mających na celu optymalizację ich pracy, zdalną obsługę serwisową, tryb ekologiczny ograniczający zużycie energii. Duże, czytelne wyświetlacze sprawiają, że obsługa drukarek jest intuicyjna i przyjazna użytkownikom, a wbudowany port USB pozwala na drukowanie dokumentów ze źródeł zewnętrznych.

 

Kontroler druku Emperon opracowany przez Konica Minolta, który znalazł zastosowanie w drukarkach zapewnia zgodność z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi zwiększając wydajność pracy przy jednocześnie bardzo wysokiej jakości wydruku.

 

Wybierz drukarkę z dostępnych w sprzedaży
i docenianych przez klientów

 

Specjalny rodzaj tonera polimerowego Simitri HD opracowany przez Konica Minolta oprócz tego, że zapewnia wysoką jakość wydruków, to jest również przyjazny środowisku. Pozwala na obniżenie temperatury energochłonnego utrwalania sprawiając, że wydruki mają jeszcze większą trwałość, a zakres obsługiwanych nośników jest większy.

 

i-Option, technologia współpracująca z drukarkami Konica Minolta zwiększa ich funkcjonalność oferując szereg wyspecjalizowanych funkcji jak druk kodów kreskowych i Unicode. Funkcje te są aktywowane specjalnym kluczem licencyjnym.

 

Drukarki współpracują z zaawansowanym systemem CS Remote Care zapewniającym interaktywną wymianę informacji pomiędzy drukarką, a systemem zarządzania usługami. Możliwe jest takie zaprogramowanie systemu, żeby sam informował serwis o konieczności wykonania konserwacji czy o dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych.

 

W ofercie Cerera Warszawa dostępne są drukarki kolorowe, zapewniające wysoką jakość obrazu przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacji, a także drukarki monochromatyczne o różnych prędkościach drukowania i możliwościach rozbudowy stworzone dla zróżnicowanych grup roboczych. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne otwiera duże możliwości rozbudowy źródeł papieru czy pamięci drukarek. Duża wszechstronność drukarek, ich bezawaryjne działanie, długie przebiegi materiałów eksploatacyjnych i kompaktowe rozmiary sprawiają, że drukarki doskonale nadają się do wynajęcia, a dystrybutorzy Konica Minolta chętnie wprowadzają na rynek oferty korzystnej dzierżawy.