Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e
Bizhub C360i

Konica Minolta Bizhub C360i to najszybsze urządzenie z całej linii sprzętu.

 

Przeznaczone dla klientów, dla których najważniejsza jest prędkość drukowania wielostronicowych prac. Urządzenie jest tez najbardziej wydajne, a zalecane miesięczne obciążenie to aż 33 000 stron. Im wyższa prędkość drukowania tym tańsza eksploatacja. Konica Minolta Bizhub C360i mimo wyższej ceny zakupu zwróci się dzięki wydajniejszym bębnom.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C360i

konica minolta bizhub c3110

 

 

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C3310 to kolorowe urządzenia formatu A4. Charakteryzują się lekką i kompaktową konstrukcją, a mimo to, są bogato wyposażone w standardzie...

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C3110

Bizhub C300i

Konica Minolta Bizhub C300i to kolejny model z segmentu urządzeń A4/A3.

 

Konica Minolta Bizhub C300i to kolejny model z linii urządzeń. Od modelu Konica Minolta Bizhub C250i różni się przede wszystkim prędkością i wydajnością. Jest też od niego tańszy w eksploatacji. Rekomendowany jest przede wszystkim dla użytkowników, dla których prędkość drukowania jest najważniejszym parametrem.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C300i

kserokopiarka bizhub c454e

 

 

Kolorowa kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C454e to szybkie urządzenie przeznaczone do średnich grup roboczych.

 

 

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C454e

Bizhub C250i

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub C250i to flagowy produkt segmentu A4/A3.

 

Konica Minolta Bizhub C250i jest przeznaczony dla średnich grup roboczych, które wymagają najwyższej klasy urządzenia w rozsądnie skalkulowanej cenie. Bizhub C250i oferuje kolorowe wydruki wysokiej jakości, niskie koszty eksploatacji oraz bardzo bogate wyposażenie.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C250i

 

 

Konica Minolta Bizhub C3350 to kolorowa kserokopiarka formatu A4. Charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo bogatym wyposażeniem standardowym i wysoką jakością.

Więcej: Konica Minolta Bizhub C3350

Bizhub C308

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

Przy większych wolumenach wydruków możemy zaoferować to urządzenie bez stałej opłaty miesięcznej.

Jeżeli prędkość drukowania jest istotnym parametrem warto rozważyć urządzenie Konica Minolta Bizhub C308. Oferuje tą samą, bogatą funkcjonalność co model Konica Minolta Bizhub C258, ale drukuje z prędkością 30 stron na minutę. Podobnie jak pozostałe modele z tej samej linii urządzeń Bizhub C308 ma duży, intuicyjny panel sterujący i wykorzystuje szereg przyjaznych środowisku rozwiązań.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C308

 

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C364e prędkość drukowania/kopiowania A4 36 stron na min, A3 18 stron na min. Bizhub C364e to bardzo wydajne i dobrze wyposażone w...

Więcej: Konica Minolta Bizhub C364e

Bizhub C308

Konica Minolta Bizhub C368. Szybki druk w kolorze, bogate wyposażenie, intuicyjna obsługa i niskie koszty eksploatacji.

 

Konica Minolta Bizhub C368 to najszybszy model ze swojej linii urządzeń. Chętnie wybierany przez klientów, którzy chcą połączyć dużą prędkość wydruku z rozsądnie skalkulowaną ceną i niskimi kosztami eksploatacji. W standardzie kolorowa kserokopiarka, dwustronna drukarka sieciowa i skaner w najpełniejszej wersji.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C368

materialy eksploatacyjne

 

Cerera S.C. oferuje oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne większości urządzeń biurowych marek, takich jak: Konica-Minolta

Więcej: Materiały Eksploatacyjne

Konica Minolta Bizhub C258

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

Konica Minolta Bizhub C258 jest obecnie najchętniej wynajmowanym modelem wśród oferowanych przez nas urządzeń Konica Minolta. Rozpoczyna uznaną przez klientów linię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych segmentu Premium oferując ładny wydruk, wysoką kulturę pracy, szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz bogate wyposażenie standardowe.

Kopiuje dwustronnie w kolorze, drukuje w sieci, skanuje w kolorze do katalogu, email, oraz USB/pendrive.

Więcej: Konica Minolta Bizhub C258

 

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C284e to wysokiej klasy kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 28 wydruków na minutę.

Więcej: Konica Minolta Bizhub C284e

Bizhub C227

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C227 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A4/A3. Drukuje dwustronnie w kolorze i w czerni, w sieci, skanuje w najpełniejszej wersji, oferuje wiele nowoczesnych funkcji niespotykanych jeszcze w innych urządzeniach. Sprawdzi się w środowisku biurowym, w którym liczy się bezawaryjność, niskie koszty eksploatacji, wykorzystanie do nowych zadań (współpraca z chmurą i urządzeniami mobilnymi). Bizhub C227 ma rozsądnie skalkulowaną cenę co czyni je jednym z tańszych modeli o podobnej funkcjonalności na rynku.

 

Więcej: Konica Minolta Bizhub C227

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e

 

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e to najczęściej wybierany przez Klientów model kserokopiarki z segmentu kolorowych urządzeń biurowych formatu A4/A3.

Więcej: Konica Minolta Bizhub C224e