Ysoft SafeQ

Ysoft SafeQ

ROZWIĄZANIA DO ZARZADZANIA DRUKOWANIEM Ysoft SafeQ – oszczędzaj czas, pieniądze, zasoby oraz drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

 

Zamów bezpłatną prezentację w swojej firmie biuro@cerera.pl lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

 

Konica Minolta Polska wraz z czołowym developerem oprogramowania dla przedsiębiorstw YSoft wspólnie i opracowały oprogramowanie służące do optymalizacji usługi drukowania z wykorzystaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta. Z założenia system ma kontrolować, zabezpieczać i optymalizować wszystkie wydruki i skany w organizacji.

 

YSoft SafeQ to oprogramowanie bazujące na serwerze do zarzadzania urządzeniami wielofunkcyjnymi i drukarkami z rozbudowanym zestawem innowacyjnych rozwiązań pozwalających organizacji kontrolować całe środowisko obiegu dokumentów, obniżyć koszty utrzymania drukarek, zwiększyć bezpieczeństwo dokumentów, a także ograniczyć wpływ drukowania na środowisko naturalne. System może się okazać pomocny w oszacowaniu kosztów drukowania oraz odnalezieniu możliwości ich ograniczenia na przykład poprzez redukcję ilości drukarek w firmie.

 

Niezależnie od wielkości organizacji, czy jest to duży bank, uczelnia, firma ubezpieczeniowa, czy niewielkie przedsiębiorstwo rodzinne system YSoft SafeQ daje pełna kontrolę nad środowiskiem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

 

Oprogramowanie daje możliwość kontrolowania i księgowania każdego wydruku, skanu oraz kopii, dostarcza niezbędnych danych, które następnie można wykorzystać do optymalizacji struktury urządzeń wielofunkcyjnych, a zatem znacznego ograniczenia kosztów. Ważną cechą systemu wpływającą na zwiększenie bezpieczeństwa obiegu dokumentów jest bezpieczne uwierzytelnianie, które redukuje ryzyko nieautoryzowanego pozostawienia wydruku na tacy wyjścia drukarki, lub przejęcia go przez niepowołane osoby. Wspomniany system może działać z wykorzystaniem kart magnetycznych i czytników zainstalowanych bezpośrednio w urządzeniach wielofunkcyjnych, lub też autoryzacja jest możliwa za pomocą wprowadzenia do drukarki kodu PIN.

 

Cały system jest łatwy we wdrożeniu i przyjazny dla administratorów czym świadczą bardzo dobre opinie z rynku o produkcie. Pozwala on administratorom na proste monitorowanie i optymalizację środowiska drukarek. System umożliwia generowanie kompleksowych raportów, a jego centralny pulpit nawigacyjny bazujący na internecie znacznie upraszcza proces sterowania. Ze względu na intuicyjne rozwiązania i prostotę obsługi zarządzanie systemem nie wymaga zatrudniania dodatkowych specjalistów i przeprowadzania skomplikowanych szkoleń.