Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Firma CERERA S.C. została założona w 2004 roku. Początkowo głównym przedmiotem działalności była sprzedaż i serwis kserokopiarek Canon wraz z materiałami eksploatacyjnymi. W 2008 roku uzyskaliśmy status Autoryzowanego Partnera Canon.


Kolejnym etapem rozwoju firmy było nawiązanie w 2011 roku współpracy z Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o.


Takie posunięcie miało na celu rozbudowanie oferty i dopasowanie jej do dynamicznie zmieniającego rynku. Nasza firma wprowadziła nowoczesne formy finansowania sprzętu oparte na wynajmie i dzierżawie kserokopiarek.


Nasza innowacyjna oferta wynajmu kserokopiarek wraz z aktywnym popularyzowaniem tej formy współpracy została nagrodzona certyfikatem autoryzacji Konica Minolta Business Solutions Polska w 2011 roku.


Obecnie dynamicznie zwiększamy udział dzierżaw w całkowitej sprzedaży spółki bazując przede wszystkim na urządzeniach serii Konica Minolta Bizhub oraz Canon image Runner Advance.


Nasz nowoczesny dział serwisu opiera swoje doświadczenia na najlepszych rozwiązaniach w tej branży. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach technicznych. Posiadamy dostęp do najbardziej zaawansowanych baz danych, portali serwisowych i platform zamawiania podzespołów i materiałów eksploatacyjnych. Od lat zapewniamy naszym klientom najszybszy czas reakcji serwisu, wysoki współczynnik usuwania usterek podczas pierwszej wizyty oraz przystępne ceny.

 

Nasza firma jest zaliczana do średniej wielkości przedsiębiorstw z branży, co pozwala nam na indywidualne podejście, wysoką jakość obsługi i dużą elastyczność w kontaktach z klientami.

 

W tym roku nasza firma obchodzi 10 lecie swojej działalności, dlatego serdecznie dziękujemy naszym klientom za lojalność i zaufanie, mając nadzieję, że nasze produkty i usługi przyczyniają się do rozwoju ich biznesu.

 

Zespół CERERA S.C.