Konica Minolta Bizhub C224e

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e to najczęściej wybierany przez Klientów model z segmentu kolorowych urządzeń biurowych formatu A4/A3.

kserokopiarka bizhub c224e podstawa

Standardowo jest wyposażone w funkcję dwustronnego kopiowania, drukowania w sieci, kolorowego skanowania, a także w wygodny port USB do skanowania i drukowania przy użyciu, na przykład pendrive. Na uwagę w wyposażeniu standardowym zasługuje wygodne skanowanie dokumentów do pliku, email i FTP.

Pamięć urządzenia to 2GB wspomagane przez twardy dysk o pojemności 250GB.

 

Sprzęt posiada także wysokiej klasy kolorowy panel sterujący o przekątnej 9” z funkcją „Multi Touch” zapewniający funkcjonalność podobną do znanej z tabletów i smartphone. Panel jest bardzo intuicyjny, przyjazny i nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych funkcji.

 

Jakość wydruków jest bardzo dobra, przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacji. Bizhub C224e charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, a jeżeli powierzymy jego obsługę wykwalifikowanemu serwisowi powinien zapewnić nam długą i bezawaryjną eksploatację.

 

Kserokopiarka współpracuje z większością systemów operacyjnych. Zastosowano w nim też najnowsze rozwiązania oszczędzania energii, dzięki czemu charakteryzując się wyjątkowo niskim poborem mocy.

Bizhub C224e może zostać wyposażony w szereg opcji dodatkowych, z których najchętniej wybierane to finiszer (urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów), dodatkowa podstawa z kasetami na papier oraz karta faksu analogowego. Można też wybrać automatyczny podajnik dokumentów Dual Scan, który zwiększy szybkość skanowania nawet do 160 oryginałów na minutę. Uzupełnieniem wygodnego skanowania jest oprogramowanie "Smart Scan" (opcjonalnie), które umożliwia między innymi rozpoznawanie tekstu skanowanych dokumentów OCR.

 

Ze względu na dobrze skalkulowaną cenę kserokopiarki, bardzo dobrze sprawdza się w opcji wynajmu. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem tego urządzenia mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki, niską cenę wydruków, a przy większych wolumenach wydruków całkowite zwolnienie z opłaty za wynajem kserokopiarki. Urządzenia ma możliwość ustawienia domyślnie w tryb druku monochromatycznego, a z opcji kolorowej można korzystać na wyraźne życzenie. Administrator systemu może nadawać użytkownikom uprawnienia do korzystania z trybu kolorowego i wyznaczać limity wydruków co pozwala na skuteczną kontrolę kosztów.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE

 

 Szybkość drukowania/kopiowania A4

 do 22 kopii na minutę

 Szybkość drukowania/kopiowania A3

 do 14 kopii na minutę

 Szybkość skanowania

 do 80 oryginałów/min.

 Czas oczekiwania na pierwszą kopię w czerni/w kolorze

 6,9s/8,3s

 Czas nagrzewania

 ok. 20 s

 Rozdzielczość kopiowania

 600/600 dpi

 Rozdzielczość drukowania

 1800/600 dpi, 1200/1200 dpi

 Rozdzielczość skanera

 600/600 dpi

 Format oryginału

 A5-A3

 Automatyczny dupleks dwustronny 2 kasety na papier i podajnik ręczny

 Tak

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e jest objęta 5 letnią gwarancją ograniczoną ilością 250 000 wydruków.

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

 

TONERY

   Model   Wydajność

 TN-321 czarny

 27 000 wydruków

 TN-321 cyan

 27 000 wydruków

 TN-321 magenta

 27 000 wydruków

 TN-321 yellow

 27 000 wydruków

 

BĘBNY

   Model   Wydajność

 DR-512 czarny

 70 000 wydruków

 DR-512 YMC

 55 000 wydruków

 

PEŁNA SPECYFIKACJA

 Pełna specyfikacja dostępna jest w pliku PDF, kliknij poniższy przycisk aby zobaczyć pełną specyfikację.

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e jest objęta 5 letnią gwarancją ograniczoną ilością 250 000 wydruków.