Konica Minolta Bizhub 287

Konica Minolta Bizhub 287

W bogatej ofercie urządzeń Konica Minolta pojawił się nowy model – Bizhub 287.

Czarno białe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 287 obsługuje format A4/A3.


Kserokopiarka jest kolejnym modelem w ofercie Konica Minolta z popularnej linii monochromatycznej typu office. W odróżnieniu od znanego i lubianego modelu Bizhub 227 drukuje z prędkością 28 wydruków na minutę. Drukowanie odbywa się zarówno lokalnie, w sieci, z USB a także z urządzeń mobilnych. Dostępny jest PS i PCL.


Bizhub 287 z pewnością docenią grupy robocze, które korzystają z częstego skanowania. Model został wyposażony w pełną wersję skanowania dając do dyspozycji m. in.:

bizhub 287

Skanowanie w kolorze

W czerni

Skanowanie do email

Skanowanie na adres email użytkownika

Do SMB

Do własnego folderu

FTP

Do skrzynki użytkownika

USB

Do Web DAV

DPWS

TWAIN

Opcjonalnie model Bizhub 287 można wyposażyć w faks G3, PC Fax, I-fax i IP-fax.

Kserokopiarka Bizhub 287 korzysta ze znanego z innych urządzeń Konica Minolta kontrolera wydruków Emperon. Wysoką jakość wydruku zapewnia polimeryzowany toner Simitri HD.


Platforma Open API umożliwia korzystnie z aplikacji serwerowych co znacznie usprawnia pracę urządzeń. Na uwagę zasługuje innowacyjny panel sterujący Bizhub 287, który umożliwia dopasowanie ustawień do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Lista wyposażenia dodatkowego zawiera takie pozycje jak finiszery zszywające, dziurkacz oraz aktywne kasety na papier.


Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 287 jest doskonałym wyborem dla grup roboczych, które poszukują szybkiego, wydajnego i dobrze wyposażonego urządzenia wielofunkcyjnego. Z pewnością największym atutem kserokopiarki jest bardzo bogate wyposażenie i dostępność większości zaawansowanych funkcji drukowania i zarządzania obiegiem dokumentów. Klienci z pewnością docenią znana z modelu Bizhub 227 bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji.


Karta kserokopiarki Bizhub 287