• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

Tonery wliczone w dzierżawę kserokopiarki

Wielu klientów zadaje pytanie czy tonery są wliczone w cenę czynszu za wynajem urządzenia wielofunkcyjnego, czy też muszą się w nie zaopatrywać na własną rękę. Postanowiliśmy zatem odpowiedzieć, co właściwie zawiera opłata za wynajem, a które elementy są płatne dodatkowo.

Raporty drukowania

SafeQ pozwala na generowanie raportów o wszystkich operacjach wykonywanych na urządzeniach wielofunkcyjnych. Wśród dostępnych formatów są najczęściej wykorzystywanie HTML, PDF, CSV, XML i XLS.

Drukarki czas reakcji serwisu

Wielu z nas spotkało się z sytuacją, kiedy nasza biurowa drukarka odmówiła posłuszeństwa dokładnie wtedy, kiedy konieczne było wydrukowanie bardzo ważnego dokumentu.

 

Bezpieczeństwo systemu drukowania

Ważną funkcja systemu SafeQ jest zwiększenie bezpieczeństwa i kontrola dostępu do drukarek poprzez zabezpieczenie przed nieautoryzowanym korzystaniem z urządzeń wielofunkcyjnych.

 

YSoft SafeQ – podstawowe funkcje systemu

Najważniejszym zadaniem systemu jest optymalizacja środowiska drukowania, a więc kontrola pracy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

safeQ dla kogo polecamy

 

YSoft SafeQ to scentralizowany i kompleksowy system do zarządzania obiegiem dokumentów, drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi w firmie.

optymalizacja druku

ROZWIĄZANIA DO ZARZĄDZANIA DRUKOWANIEM Ysoft SafeQ – oszczędzaj czas, pieniądze, zasoby oraz drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

 

Vision Konica Minolta

 

Pamiętasz zapewne film "Powrót do przyszłości", w którym pokazano kilkanaście rewolucyjnych wynalazków. Po latach okazało się, że wiele z tych wynalazków zostało zrealizowanych.

 

zarzadzanie trescia w firmie

 

Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest odpowiednie zarządzanie treścią w firmie. Może w tym pomóc kserokopiarka. W jaki sposób? Zobaczysz na filmie. Zapraszamy.

 

 

dzierzawa kserokopiarki do biura

 

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK
INACZEJ „ŚWIADCZENIE USŁUGI DRUKOWANIA”

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących dzierżawę kserokopiarek. W poniższym artykule chcielibyśmy poruszyć kilka zagadnień związanych z taką formą korzystania ze sprzętu drukującego.

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK
Przetestuj zanim wydzierżawisz kserokopiarkę

 

dzierzawa kserokopiarek testy

Wiele firm działających na rynku oprócz klasycznej sprzedaży kserokopiarek coraz częściej uzupełnia ofertę o dzierżawę kserokopiarek, czyli innymi słowy świadczenie usługi drukowania.

GDZIE NAJLEPIEJ ZAOPATRYWAĆ SIĘ W MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO KSEROKOPIAREK?

 

tonery do kserokopiarek

 

Po zakupie kserokopiarki z reguły zamawiamy tonery i serwis w firmie, która nam ją sprzedała.Często zastanawiamy się, czy ceny tych produktów i usług są korzystne i porównujemy je z konkurencją.

 

kserokopiarki materialy eksploatacyjne

W każdym biurze znajduje się co najmniej jedno urządzenie, za pomocą którego możemy robić wydruki, kopiować dokumenty, skanować czy faksować.

serwis kserokopiarek warszawa szybko

JAK DZIAŁA NASZ SERWIS KSEROKOPIAREK.

Wielu z nas zastanawia się jak właściwie funkcjonuje profesjonalny serwis kserokopiarek. Jak przebiega proces od dokonania zgłoszenia serwisowego aż do zakończenia zlecenia.

 

JAK OTRZYMAĆ OFERTĘ DZIERŻAWY KSEROKOPIARKI DOPASOWANA DO NASZYCH POTRZEB?

kserokopiarka bizhub 284eBardzo często zastanawiamy się jak określić nasze potrzeby w zakresie obiegu dokumentów. Kiedy kontaktujemy się ze sprzedawcą nie zawsze wiemy jak formułować zapytanie i o jakie kwestie związane z drukowaniem powinniśmy zapytać.

 

Podczas rozmowy z przedstawicielem handlowym zwykle zostajemy zasypani pytaniami, na które nie znamy odpowiedzi. Bardzo często handlowcy, którzy biorą udział w licznych szkoleniach z góry zakładają, że ich klienci wiedzą o kserokopiarkach wszystko.

 

niszczarki hsm

NISZCZARKI HSM – SERWIS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Niszczarki HSM to nie tylko najwyższej jakości produkty opatrzone komunikatem „Made in Germany”, ale też bardzo dobry serwis.

 

wynajem kserokopiarki warszawa

 

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjno-urlopowym postanowiliśmy sprawdzić czy firmy oferujące dzierżawę kserokopiarek przygotowały dla swoich klientów jakieś nowości. Jak dotąd najbardziej popularną formą wynajmu kserokopiarki była dzierżawa z pakietem wydruków do wykonania.

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK – INNOWACYJNA FORMA KORZYSTANIA ZE SPRZĘTU

Wiele firm w poszukiwaniu oszczędności i uproszczenia procesów związanych z funkcjonowaniem decyduje się na outsourcing w różnych obszarach. Decydujemy się na zewnętrzne firmy informatyczne, HR, księgowość, sprzątanie, wynajmujemy biura, samochody, komputery.

 

niszczarki hsm

 

Miło nam poinformować, że nasza firma rozszerzyła swoją ofertę o niszczarki firmy HSM.

Od teraz nasi klienci, którzy wynajmują i serwisują u nas kserokopiarki maja możliwość zamówienia dowolnych produktów z oferty HSM.

 

kserokopiarki używane

 

 

Kilka renomowanych firm (również z Warszawy) oferujących sprzedaż i dzierżawę kserokopiarek, uzupełniło swoją ofertę o kserokopiarki poleasingowe, używane. Czy warto skorzystać z takiego rozwiązania i wynająć używany sprzęt?

serwis kserokopiarek warszawa

 

Jak znaleźć dobry serwis kserokopiarek w Warszawie.W tym artykule radzimy jak znaleźć dobry serwis dla naszych kserokopiarek.

bizhub 224e

 

 

Nowoczesne kserokopiarki są wyposażone w coraz więcej funkcji ułatwiających obieg dokumentów w firmie. Jeszcze 10 lat temu standardowo urządzenia te posiadały jedynie możliwość kopiowania dokumentów.

 

Na rynku kserokopiarek coraz więcej dostawców oferuje wynajem, zamiast tradycyjnego zakupu. Korzyści wynikające z dzierżawy są oczywiste. Można tu wymienić przede wszystkim:

 

Dzierżawa to coraz chętniej wybierana przez klientów forma korzystania z urządzenia. Istotą wynajmu kserokopiarek jest forma własności sprzętu.

Dużo klientów zastanawia się, czy tak jak w przypadku zakupu, kserokopiarka, która jest dzierżawiona jest objęta gwarancją.

 xerox-model-A

 

 

Kserokopiarki to urządzenia dzięki którym możliwe jest wykonanie w bardzo krótkim czasie kopii dokumentu. Nazwa wywodzi się od greckiego „kseros” czyli suchy ponieważ w procesie kopiowania nie używa się płynnych materiałów w przeciwieństwie np. do fotografii. Pierwszą kopię udało się wykonać w 1938r.

dzierżawa kserokopiarek i urządzeń biurowych

 

Wielu klientów decydując się na dzierżawę lub zakup kserokopiarki zastanawia się, czy lepiej nawiązać współpracę z dużą korporacją

kserokopiarka wybor

Wraz z pojawieniem się na rynku innowacyjnych form korzystania z urządzeń drukujących, takich jak dzierżawa i wynajem kserokopiarek, klienci coraz częściej zadają sobie pytanie, czy takie rozwiązania są korzystne względem tradycyjnego zakupu.

 

 

Nasi klienci podczas pierwszego kontaktu zastanawiają się jaką wybrać kserokopiarkę.
W poniższym artykule postanowimy rozważyć wszystkie wady i zalety kserokopiarek mniejszego i większego formatu.

kolorowe wydruki

 

 

Nowoczesne kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne są dostępne w wersji kolorowej lub monochromatycznej, czyli wykonujące tylko wydruki czarno-białe.