• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

Firma CERERA S.C. została założona w 2004 roku. Początkowo głównym przedmiotem działalności była sprzedaż i serwis kserokopiarek Canon wraz z materiałami eksploatacyjnymi. W 2008 roku uzyskaliśmy status Autoryzowanego Partnera Canon.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było nawiązanie w 2011 roku współpracy z Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o.

Takie posunięcie miało na celu rozbudowanie oferty i dopasowanie jej do dynamicznie zmieniającego rynku. Nasza firma wprowadziła nowoczesne formy finansowania sprzętu oparte na wynajmie i dzierżawie kserokopiarek.

Nasza innowacyjna oferta wynajmu kserokopiarek wraz z aktywnym popularyzowaniem tej formy współpracy została nagrodzona certyfikatem autoryzacji Konica Minolta Business Solutions Polska w 2011 roku.

Obecnie dynamicznie zwiększamy udział dzierżaw w całkowitej sprzedaży spółki bazując przede wszystkim na urządzeniach serii Konica Minolta Bizhub oraz Canon image Runner Advance.

Nasz nowoczesny dział serwisu opiera swoje doświadczenia na najlepszych rozwiązaniach w tej branży. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach technicznych. Posiadamy dostęp do najbardziej zaawansowanych baz danych, portali serwisowych i platform zamawiania podzespołów i materiałów eksploatacyjnych. Od lat zapewniamy naszym klientom najszybszy czas reakcji serwisu, wysoki współczynnik usuwania usterek podczas pierwszej wizyty oraz przystępne ceny.

 

Nasza firma jest zaliczana do średniej wielkości przedsiębiorstw z branży, co pozwala nam na indywidualne podejście, wysoką jakość obsługi i dużą elastyczność w kontaktach z klientami.

 

W tym roku nasza firma obchodzi 10 lecie swojej działalności, dlatego serdecznie dziękujemy naszym klientom za lojalność i zaufanie, mając nadzieję, że nasze produkty i usługi przyczyniają się do rozwoju ich biznesu.

 

Zespół CERERA S.C.