• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

 

safeQ polecamy

 

YSoft SafeQ to scentralizowany i kompleksowy system do zarządzania obiegiem dokumentów, drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi w firmie.

 

Ze względu na przyjazny panel administrowania, łatwość wdrożenia i rozsądnie skalkulowaną cenę znalazł zastosowanie zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, w których korzysta się z kilku urządzeń wielofunkcyjnych jak i w dużych korporacjach posiadających międzynarodowe biura terenowe, tysiące drukarek i skomplikowane systemy informatyczne.

 

Prywatna chmura systemu pozwala na wysyłanie prac do wydrukowania w jednym miejscu, a następnie po odpowiednim uwierzytelnieniu ich odbiór z urządzenia wielofunkcyjnego, które w danej chwili jest do tego najbardziej odpowiednie. Administratorzy sytemu cenią sobie jego intuicyjność, dzięki czemu konfiguracja nawet najbardziej zaawansowanych ustawień nie sprawia trudności optymalizując prace drukarek w przedsiębiorstwie. Co ciekawe obsługa systemu jest całkowicie scentralizowana, a zatem administrator ma możliwość przekazania dokonanych ustawień do wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych będących częścią sieci za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownicy mogą korzystać z urządzeń wielofunkcyjnych nawet po wystąpieniu błędu. Taką stabilność gwarantuje między innymi klastrowanie serwerów, przełączanie awaryjne, oraz równoważenie obciążenia.

 

Administrator systemu ma wgląd w szczegółowe dane o środowisku drukarek obejmującym wszystkie działy lokalizacje i podmioty zależne dzięki scentralizowanemu systemowi raportowania. Możliwe jest generowanie raportów dotyczących wykorzystania urządzeń wielofunkcyjnych z uwzględnieniem takich parametrów jak drukarka, czas, użytkownik, miejsce czy projekt. Można nawet zdefiniować listę użytkowników email, do której w określonych odstępach czasowych będzie wysyłany raport zawierający pożądane informacje na temat statusu urządzeń drukujących. Wykresy graficzne umożliwiają dostęp do informacji o środowisku drukarek w przystępnej i przejrzystej formie.