• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

Bizhub C308

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

Przy większych wolumenach wydruków możemy zaoferować to urządzenie bez stałej opłaty miesięcznej.

Jeżeli prędkość drukowania jest istotnym parametrem warto rozważyć urządzenie Konica Minolta Bizhub C308. Oferuje tą samą, bogatą funkcjonalność co model Konica Minolta Bizhub C258, ale drukuje z prędkością 30 stron na minutę. Podobnie jak pozostałe modele z tej samej linii urządzeń Bizhub C308 ma duży, intuicyjny panel sterujący i wykorzystuje szereg przyjaznych środowisku rozwiązań.

 

Bizhub C308

Konica Minolta Bizhub C368. Szybki druk w kolorze, bogate wyposażenie, intuicyjna obsługa i niskie koszty eksploatacji.

 

Konica Minolta Bizhub C368 to najszybszy model ze swojej linii urządzeń. Chętnie wybierany przez klientów, którzy chcą połączyć dużą prędkość wydruku z rozsądnie skalkulowaną ceną i niskimi kosztami eksploatacji. W standardzie kolorowa kserokopiarka, dwustronna drukarka sieciowa i skaner w najpełniejszej wersji.

 

Konica Minolta Bizhub C258

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

Konica Minolta Bizhub C258 jest obecnie najchętniej wynajmowanym modelem wśród oferowanych przez nas urządzeń Konica Minolta. Rozpoczyna uznaną przez klientów linię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych segmentu Premium oferując ładny wydruk, wysoką kulturę pracy, szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz bogate wyposażenie standardowe.

Kopiuje dwustronnie w kolorze, drukuje w sieci, skanuje w kolorze do katalogu, email, oraz USB/pendrive.

Bizhub C227

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C227 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A4/A3. Drukuje dwustronnie w kolorze i w czerni, w sieci, skanuje w najpełniejszej wersji, oferuje wiele nowoczesnych funkcji niespotykanych jeszcze w innych urządzeniach. Sprawdzi się w środowisku biurowym, w którym liczy się bezawaryjność, niskie koszty eksploatacji, wykorzystanie do nowych zadań (współpraca z chmurą i urządzeniami mobilnymi). Bizhub C227 ma rozsądnie skalkulowaną cenę co czyni je jednym z tańszych modeli o podobnej funkcjonalności na rynku.

 

Canon IRA C2220i

 

Kolorowa kserokopiarka Canon image Runner Advance iRAC2220i to najchętniej wybierane urządzenie wielofunkcyjne z oferty Canon. Sprzęt jest bardzo dobrze wyposażony, a jego cena jest...

konica minolta bizhub c3110

 

 

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C3310 to kolorowe urządzenia formatu A4. Charakteryzują się lekką i kompaktową konstrukcją, a mimo to, są bogato wyposażone w standardzie...

 

kserokopiarka bizhub c454e

 

 

Kolorowa kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C454e to szybkie urządzenie przeznaczone do średnich grup roboczych.

 

 

 

 

 

Konica Minolta Bizhub C3350 to kolorowa kserokopiarka formatu A4. Charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo bogatym wyposażeniem standardowym i wysoką jakością.

 

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C364e prędkość drukowania/kopiowania A4 36 stron na min, A3 18 stron na min. Bizhub C364e to bardzo wydajne i dobrze wyposażone w...

materialy eksploatacyjne

 

Cerera S.C. oferuje oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne większości urządzeń biurowych marek, takich jak: Konica-Minolta