• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C224e to najczęściej wybierany przez Klientów model z segmentu kolorowych urządzeń biurowych formatu A4/A3.

 

kserokopiarka bizhub c224e  kserokopiarka bizhub c224e podstawa  kserokopiarka bizhub c224e z boku

 

Standardowo jest wyposażone w funkcję dwustronnego kopiowania, drukowania w sieci, kolorowego skanowania, a także w wygodny port USB do skanowania i drukowania przy użyciu, na przykład pendrive. Na uwagę w wyposażeniu standardowym zasługuje wygodne skanowanie dokumentów do pliku, email i FTP.

Pamięć urządzenia to 2GB wspomagane przez twardy dysk o pojemności 250GB.

 

Sprzęt posiada także wysokiej klasy kolorowy panel sterujący o przekątnej 9” z funkcją „Multi Touch” zapewniający funkcjonalność podobną do znanej z tabletów i smartphone. Panel jest bardzo intuicyjny, przyjazny i nie przytłacza użytkownika nadmiarem dostępnych funkcji.

 

Jakość wydruków jest bardzo dobra, przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacji. Bizhub C224e charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, a jeżeli powierzymy jego obsługę wykwalifikowanemu serwisowi powinien zapewnić nam długą i bezawaryjną eksploatację.

 

Kserokopiarka współpracuje z większością systemów operacyjnych. Zastosowano w nim też najnowsze rozwiązania oszczędzania energii, dzięki czemu charakteryzując się wyjątkowo niskim poborem mocy.

Bizhub C224e może zostać wyposażony w szereg opcji dodatkowych, z których najchętniej wybierane to finiszer (urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów), dodatkowa podstawa z kasetami na papier oraz karta faksu analogowego. Można też wybrać automatyczny podajnik dokumentów Dual Scan, który zwiększy szybkość skanowania nawet do 160 oryginałów na minutę. Uzupełnieniem wygodnego skanowania jest oprogramowanie "Smart Scan" (opcjonalnie), które umożliwia między innymi rozpoznawanie tekstu skanowanych dokumentów OCR.

Ze względu na dobrze skalkulowaną cenę kserokopiarki, bardzo dobrze sprawdza się w opcji wynajmu. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem tego urządzenia mogą liczyć na bardzo atrakcyjne warunki, niską cenę wydruków, a przy większych wolumenach wydruków całkowite zwolnienie z opłaty za wynajem kserokopiarki. Urządzenia ma możliwość ustawienia domyślnie w tryb druku monochromatycznego, a z opcji kolorowej można korzystać na wyraźne życzenie. Administrator systemu może nadawać użytkownikom uprawnienia do korzystania z trybu kolorowego i wyznaczać limity wydruków co pozwala na skuteczną kontrolę kosztów.