• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

Ysoft SafeQROZWIĄZANIA DO ZARZĄDZANIA DRUKOWANIEM Ysoft SafeQ – oszczędzaj czas, pieniądze, zasoby oraz drukarki i urządzenia wielofunkcyjne.

 

Zamów bezpłatną prezentację w swojej firmie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

 

Konica Minolta Polska wraz z czołowym developerem oprogramowania dla przedsiębiorstw YSoft wspólnie i opracowały oprogramowanie służące do optymalizacji usługi drukowania z wykorzystaniem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta. Z założenia system ma kontrolować, zabezpieczać i optymalizować wszystkie wydruki i skany w organizacji.

 

drukarki

 

Konica Minolta – producent wysokiej klasy urządzeń wielofunkcyjnych posiada w swojej ofercie także drukarki. Oferta tego rodzaju urządzeń uwzględnia potrzeby użytkowników, dla których funkcje znane z urządzeń wielofunkcyjnych takie jak kopiowanie, skanowanie, wysyłanie dokumentów nie są konieczne.

Kserokopiarka Bizhub 287

 

 

 

W bogatej ofercie urządzeń Konica Minolta pojawił się nowy model – Bizhub 287.

Czarno białe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 287 obsługuje format A4/A3. 

 

bizhub C258 001

 

 

 

 

Zamów niezobowiązującą ofertę wynajmu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuj się z naszym doradcą 22 672 02 02.

 

 

 

bizhub c227 001

 

 

Konica Minolta, producent wysokiej jakości kserokopiarek i urządzeń biurowych zaprezentował niedawno nowy model z segmentu „kolor biurowy”. Bizhub C227 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje wysoką jakość wydruku, rozbudowaną funkcjonalność i bezawaryjną pracę, z której znane są kserokopiarki Konica Minolta za rozsądnie skalkulowaną cenę.

 

Coraz chętniej wybieraną, nowoczesną i innowacyjną formą korzystania z maszyn biurowych jest ich wynajem (dzierżawa). W krajach Europy Zachodniej oraz Skandynawii nowoczesny wynajem kserokopiarek stanowi większą część rynku.

 

bizhub c308 kserokopiarka

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C308.

Konica Minolta wprowadza do swojej oferty nową serię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych klasy premium. Model, który otwiera linię urządzeń nosi nazwę Bizhub C308. Docelowo dostępnych ma być pięć urządzeń, z których najszybsze będzie drukować 65 stron na minutę.

 

 

Konica Minolta, producent biurowych urządzeń wielofunkcyjnych ogłosił poszerzenie swojej oferty o nowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Bizhub 227. Model zastąpi dobrze znanego i lubianego przez użytkowników Bizhub 224.

 

wynajem kserokopiarki oferta dla szkół

Specjalna oferta dla szkół – wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki).

Nasza firma przygotowała specjalną ofertę skierowaną do placówek oświatowych:

Proponujemy Państwu wynajem kolorowego, cyfrowego urządzenia wielofunkcyjnego formatu A3/A4 (dwustronna kopiarka, drukarka, skaner).

niszczarka hsm warszawa

 

NIE KUPUJ W CIEMNO- WYPRÓBUJ NISZCZARKĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ

W ofercie firmy Cerera znajduje się kilkadziesiąt modeli niszczarek. Od bardzo prostych niszczarek, które mogą zniszczyć kilka arkuszy, poprzez segment przeznaczony do średniej wielkości biura, aż po niszczarki przeznaczone do ciągłej pracy.