• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

 

WAKACYJNE NOWOŚCI W OFERCIE WYNAJMU KSEROKOPIAREK

 

wynajem kserokopiarki warszawa

 

W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjno-urlopowym postanowiliśmy sprawdzić czy firmy oferujące dzierżawę kserokopiarek przygotowały dla swoich klientów jakieś nowości. Jak dotąd najbardziej popularną formą wynajmu kserokopiarki była dzierżawa z pakietem wydruków do wykonania.

Polega to na tym, że klient płaci pewną miesięczna kwotę, w zależności od firmy od 250-500 PLN netto, która zawiera pewien pakiet wydruków do wykonania w danym miesiącu. Jeżeli klient przekroczy limit określony w pakiecie, wtedy dopłaca raz w miesiącu za dodatkowe wydruki. Jeżeli jednak nie osiągnie kwoty limitu, wtedy i tak płaci kwotę deklarowaną w umowie.

 

Postanowiliśmy zmienić tę zasadę i wyjść klientom naprzeciw tym bardziej, że okres wakacyjny tuż tuż. Po wakacjach trudno będzie o tak atrakcyjną ofertę wynajmu kserokopiarki.

 

1. Wprowadzamy tygodniowy okres próbny - tak, aby firma mogła sprawdzić czy wynajęta kserokopiarka sprawdzi się w codziennej eksploatacji.

 

2. Brak stałej opłaty abonamentowej - nie trzeba deklarować ilości wykonywanych miesięcznie wydruków.

 

3. Opłata tylko i wyłącznie za wykonane wydruki - brak stałej opłaty miesięcznej.

 

4. Specjalne warunki gwarancyjne

 

 

Wiemy o tym, że większość firm w okresie wakacyjnym ma mniej zadań związanych z drukowaniem i obrotem dokumentami. Dlatego właśnie wychodzimy tym firmom naprzeciw oferując tak dogodne i atrakcyjne warunki wynajęcia kserokopiarki.  

 

Jak widać staramy się na bieżąco dopasować swoją ofertę do zmieniających się potrzeb naszych odbiorców. Mimo powszechnego przekonania, że miesiące wakacyjne oznaczają spowolnienie branży kserokopiarek i urządzeń biurowych warto wykorzystać ten okres, żeby wynegocjować dobrą ofertę wynajmu. Dostawcy są teraz dużo bardziej chętni do współpracy i oferują korzystniejsze warunki wynajmu niż pod koniec roku, kiedy większość klientów po powrocie z wakacji zaczyna szukać sprzętu do biura.

 

Kontakt

tel. (22) 672 02 02 | fax (22) 533 13 90 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.