Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Konica Minolta Bizhub C220 to najchętniej wybierana kolorowa kserokopiarka spośród urządzeń biurowych na rynku wtórnym.

 

                      konica bizhub c220       konica bizhub c220

 

Nic dziwnego, kiedy jeszcze 2 lata temu była dostępna w bieżącej ofercie stanowiła numer jeden w swoim segmencie w Polsce i Całej Europie. Udział tej kserokopiarki w rynku wynosił przeszło 30%. Dostępne są także szybsze modele z tej samej linii produktowej, a więc Konica Minolta Bizhub C280 oraz Konica Minolta Bizhub C360. Kserokopiarki nie różnią się istotnie parametrami, a jedynie prędkością drukowania.

Urządzenie Konica Minolta Bizhub ma bardzo dobrą opinię na rynku urządzeń używanych ze względu na dobrą jakość wydruku, szybkie przetwarzanie drukowanych zadań, bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji.

Standardowo drukuje w kolorze, kopiuje dwustronnie, skanuje w kolorze do pliku, emai, FTP i USB. Ma duży, kolorowy panel dotykowy o regulowanym koncie nachylenia.

Bizhub C220 jest chętnie wybierany przez klientów, którzy dużo zadań drukują w czerni, a kolor stanowi niewielki udział w ogólnej liczbie wydruków. Koszt wydruku czarno białego jest identyczny z najtańszymi wydrukami z konkurencyjnych urządzeń monochromatycznych.

Możliwa jest kontrola dostępu do wydruków kolorowych za pomocą kodów ID, czytnika kart czy strony www urządzenia.
Kserokopiarka jest także chętnie wybierana w opcji wynajmu ze względu na niski czynsz i korzystne warunki umowy.

Wszystkie kserokopiarki używane są przez nas gruntownie odnawiane, wszystkie zużyte elementy są wymieniane. Gwarantujemy oryginalność przebiegu, a także oferujemy testy bez zobowiązań dla ostrożniejszych klientów.

 

 

Po więcej informacji na temat kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C220 i oprogramowania zapraszamy pisząc na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod nr. 22 672 02 02