Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

 

                bizhub c554e

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 554e to szybkie modele czarno-białej linii produktowej Bizhub xx4e. Oferują prędkość drukowania na poziomie 55 wydruków na minutę, a deklarowana wydajność wynosi aż 150 000 wydruków miesięcznie.
Urządzenie jest przeznaczone dla dużych grup roboczych, gdzie miesięcznie drukuje się ponad 100 000 stron. Jako jedyne w całej linii urządzeń posiada możliwość podłączenia najbardziej wydajnego finiszera FS-535 oferującego najbardziej rozbudowane opcje wykańczania dokumentów.

Urządzenie posiada zaawansowany kontroler druku Emperon, który płynnie współpracuje z większością środowisk IT. Kserokopiarka wykorzystuje wysoko wydajny i przyjazny dla środowiska toner Simitri HD. Zastosowana platforma Open API pozwala na korzystanie z aplikacji serwerowych. Duży, kolorowy panel sterujący można dostosowywać indywidualnie do potrzeb użytkowników.

Kserokopiarka Bizhub 554e nie tylko drukuje z prędkością 55 wydruków na minutę, ale także potrafi skanować aż 160 dokumentów na minutę dzięki dostępnemu standardowo podajnikowi dokumentów działającego w technologii Dual Scan. Należy dodać, że skanowanie odbywa się w pełnym kolorze.

Bizhub 554e drukuje i kopiuje dwustronnie, drukuje w sieci, skanuje w kolorze, sieciowo do pliku, email, FTP, SMB. Jest też możliwość skanowania dokumentów do urządzenia podłączonego przez USB (na przykład pendrive). Klienci, którzy zdecydowali się na ten model urządzenia z listy wyposażenia opcjonalnego wybrali kasetę dużej pojemności, dzięki której rzadziej trzeba uzupełniać papier, a także profesjonalny finiszer zewnętrzny z rozbudowanymi funkcjami wykańczania.