bizhub 454e

 

ZADAJ PYTANIE

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 454e to kolejny model z monochromatycznej linii produktowej A3.

 

Wymaga on dość znacznej dopłaty względem wolniejszych modeli, ale też oferuje istotne korzyści. Przede wszystkim standardowo jest oferowany z podajnikem dokumentów Dual Scan co oznacza, że dokument jest skanowany z obu stron na raz. Przyspiesza to prędkość skanowania dwukrotnie względem standardowego podajnika dokumentów. Dzięki podwyższonej prędkości drukowania do 45 wydruków na minutę otrzymujemy naprawdę szybki sprzęt przeznaczony dla większych grup roboczych. Konica Minolta podaje miesięczną ilość wydruków kserokopiarki na poziomie 60 000 stron co oznacza całkiem sporą wydajność. Dodatkowym atutem tej kserokopiarki jest możliwość wyposażenia w profesjonalny finiszer siodłowy, który oferuje bardzo obszerne opcje wykańczania dokumentów, takie jak składanie, rozbudowane zszywanie, dziurkowanie i wiele innych.

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 454e jest przez nas oferowana w opcji dzierżawy.

 

Klienci, którzy zadeklarują chęć wykonywania miesięcznych wolumenów na poziomie 40-50 tysięcy wydruków mogą otrzymać ten model w ramach innowacyjnej dzierżawy, gdzie nie pobieramy opłat za sprzęt, a jedynie za wykonywane wydruki.

 

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub 454e jest bardzo tania w eksploatacji i bezawaryjna, stąd bardzo atrakcyjna cena wydruku i korzystne warunki dzierżawy. Zapraszamy do naszego działu handlowego pod numer 22 672 02 02 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nasz zespół przygotuje ofertę dzierżawy kserokopiarki Konica minolta Bizhub 454e odpowiednią dla potrzeb Państwa firmy.