Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Kserokopiarka Canon iR2520 to wysokiej klasy czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne formatu A4/A3. Bardzo korzystnie skalkulowanej cenie i bogatemu wyposażeniu standardowemu od lat zawdzięcza pozycję najchętniej wybieranej kserokopiarki czarno białej.

 

               Kserokopiarka Canon iR 2520     iR-2520-Canon1

 

Standardowo Kserokopiarka Canon iR2520 jest wyposażona w funkcję dwustronnego kopiowania, drukowania w sieci oraz kolorowego, lokalnego skanera. Opcjonalnie można wyposażyć urządzenie w wygodne, kolorowe skanowanie dokumentów do pliku, bezpośrednio na dysk komputera, do skrzynki pocztowej email lub serwer FTP.

Canon iR2520 to kserokopiarka chętnie wybierana przez klientów, dla których istotne są podstawowe funkcje urządzenia biurowego, a przede wszystkim wysokiej jakości, niedrogi wydruk czarno-biały. Kserokopiarka jest obecna na rynku od dawna i zdobyła sobie opinię bardzo niezawodnej i łatwej w obsłudze. Cena zakupu wersji podstawowej jest bardzo atrakcyjna, a bardziej wymagający Klienci mają wybór opcji dodatkowych rozszerzających funkcjonalność kserokopiarki. Najchętniej wybierane to automatyczny podajnik dokumentów, dodatkowa kaseta na papier, karta uniwersalnego wysyłania w kolorze (opcja kolorowego skanowania z wysyłaniem), finiszer wewnętrzny (urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów).

 

Kserokopiarka posiada także wysokiej klasy dotykowy panel sterujący, który jest bardzo intuicyjny i wygodny w obsłudze..
Jakość wydruków jest bardzo dobra, a koszty eksploatacji należą do najniższych w tym segmencie.

 

 

Na kserokopiarkę Canon iR2520 udzielamy 5 letniej gwarancji lub 250 000 wydruków (cokolwiek nastąpi wcześniej).