Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Kolorowa kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C454e, to szybkie urządzenie przeznaczone do średnich grup roboczych.

         bizhub c454e        bizhub c454e

Prędkość drukowania wynosi, aż 45 wydruków na minutę i jako pierwszy model z linii kolorowych urządzeń Konica Minolta Bizhub Color, jest standardowo wyposażona w dwustronny podajnik dokumentów Dual Scan. Oznacza to, że prędkość skanowania dokumentów wynosi aż 160 stron na minutę.

 

Standardowy podajnik dokumentów dostępny dla urządzeń Konica Minolta Bizhub C224e musi obrócić skanowany dokument, tzn. najpierw skanuje jego pierwszą stronę, a potem obraca kartkę i dopiero skanuje drugą stronę. Podajnik Dual Scan, w który standardowo wyposażono kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub C454e jest wyposażony w skaner.

 

Dokument jest zatem skanowany jednocześnie z obu stron, z jednej strony skanuje go skaner kserokopiarki, a z drugiej skaner w podajniku Dual Scan. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane użytkownikom, którzy oprócz dużej prędkości drukowania wysoko cenią sobie szybkość skanowania. Wszelkiego rodzaju pracownie architektoniczne, biura projektowe i notariusze docenią szybkość archiwizacji dokumentów.


Cały system można dodatkowo wzbogacić o programowanie Smart Scan OCR. Szczegóły tego produktu znajdą Państwo w innej zakładce naszej witryny, lub pod numerem naszego działu handlowego
22 672 02 02. Warto się skontaktować i zamówić ofertę kserokopiarki dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb.

 
Konica Minolta Bizhub C454e jest dostępna w opcji standardowego zakupu lub w formie atrakcyjnej dzierżawy. Aktualnie nasza firma oferuje wynajem tej kserokopiarki, w którym skany są zwolnione od opłaty.

 
Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C454e kopiuje dwustronnie, drukuje w kolorze w sieci, skanuje sieciowo w kolorze, oraz posiada wszystkie funkcje skanowania do pliku, FTP, email oraz SMB. Posiada też standardowo wygodny port USB przydatny, kiedy chcemy drukować dokumenty z pendrive, lub chcemy jakiś dokument szybko zeskanować do pendrive.

 

Wygodne korzystanie z zaawansowanych funkcji kserokopiarki zapewnia twardy dysk
o pojemności 160GB. Podobnie jak wszystkie urządzenia Konica Minolta Bizhub A3 także i Konica Minolta Bizhub C454e jest wyposażona w efektowny panel sterujący o przekątnej 9" z funkcją „Multi Touch", dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest przyjazne nawet dla użytkowników, którzy do tej pory obsługiwali kserokopiarki innych producentów.

 

Pomimo dużej prędkości drukowania wydruki są bardzo dobrej jakości, urządzenie jest bezawaryjne i niedrogie w eksploatacji. Jego cena jest wyższa niż wolniejszych urządzeń Konica Minolta Bizhub C224e, natomiast standardowo dostajemy podajnik dokumentów Dual Scan oraz większą prędkość drukowania. Warto rozważyć opcję wynajmu tej kserokopiarki z pakietem wydruków do wykonania, gdzie skany są oferowane nieodpłatnie.

 

PODSTAWOWA SPECYFIKACJA

 

Szybkość drukowania/kopiowania A4

do 45 kopii na minutę

Szybkość drukowania/kopiowania A3

do 22 kopii na minutę

Szybkość pracy w trybie dwustronnym

do 45 kopii na minutę

Szybkość skanowania

do 160 oryginałów/min.

Oczekiwanie na pierwszą kopię w czerni/w kolorze

4,6s/5,5s

Czas nagrzewania

ok. 25 s

Rozdzielczość kopiowania

600/600 dpi

Rozdzielczość skanera

600/600 dpi

Format oryginału

A5-A3

Drukowanie dwustronne

Tak

Ilość kaset w standardzie

2

Podajnik dokumentów

Tak

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

 

TONERY

Model Wydajność Cena

TN-512 czarny

27 000 wydruków

159 PLN netto

TN-512 cyan

26 000 wydruków

330 PLN netto

TN-512 magenta

26 000 wydruków

330 PLN netto

TN-512 yellow

26 000 wydruków

330 PLN netto

 

BĘBNY

Model Wydajność Cena

DR-512 czarny

70 000 wydruków

550 PLN netto

DR-512 YMC

55 000 wydruków

990 PLN netto

PEŁNA SPECYFIKACJA

 Pełna specyfikacja dostępna jest w pliku PDF, kliknij poniższy przycisk aby zobaczyć pełną specyfikację.

 

PEŁNA SPECYFIKACJA PDF

 

Niestety nie mogłem wyświetlić pliku.

 

Konica Minolta Bizhub C454e to kserokopiarka, która obsługuje większość systemów operacyjnych. Zastosowano w niej też najnowsze rozwiązania oszczędzania energii, dzięki czemu charakteryzując się wyjątkowo niskim poborem mocy.

Kserokopiarkę Konica Minolta Bizhub C454e można wzbogacić o opcje dodatkowe, jak na przykład aktywną podstawę z kasetami na papier, faks, lub finiszer, czyli urządzenie, które pomaga sortować i zszywać zestawy dokumentów. Z opcji dodatkowych polecamy też bardzo wygodne oprogramowanie Smart Scan, które pozwala na zapisywanie skanowanych dokumentów w formacie Word.

Na urządzenie Konica Minolta Bizhub C454e udzielamy 5 letniej gwarancji lub 250 000 wydruków (cokolwiek nastąpi wcześniej).