Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Konica Minolta Bizhub C3350 to kolorowa kserokopiarka formatu A4.

  energy              emperon

 

Charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo bogatym wyposażeniem standardowym i wysoką jakością wydruków.

kserokopiarka bizhub c3350

 

 

Konica Minolta Bizhub C3350 to urządzenie polecane klientom, którzy szukają niewielkiej kserokopiarki, którą można postawić na biurku, a wydruk w dużym formacie A3 nie jest dla nich priorytetem.

Standardowo Bizhub C3350 kopiuje dwustronnie, drukuje w sieci, skanuje do pliku, email, FTP, SMB. W przedniej części urządzenia umieszczono wygodny port USB, który może służyć na przykład do podłączenia pamięci zewnętrznej pendrive.

Na uwagę zasługuje intuicyjny, kolorowy panel dotykowy znany dotychczas z urządzeń A3 jak na przykład Konica Minolta Bizhub C224e.

W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że Konica Minolta Bizhub C3350 jest bardzo podobna do całej serii urządzeń Konica Minolta Bizhub C224e (A3) w kwestii funkcjonalności i rozwiązań technicznych, a różnica tkwi w zasadzie w rozmiarach, cenie i obsługiwanym formacie papieru.

 

Konica Minolta Bizhub C3350 drukuje z prędkością 33 wydruków na minutę, w rozdzielczości nawet 1200x1200 dpi. Nagrzewa się w 30 s., a pierwszy wydruk uzyskamy już po 9 s. W kserokopiarce zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu oszczędności energii oraz innowacyjny toner Simitri HD zapewniający bardzo szczegółowy i wyrazisty wydruk.

   simitriHD    simitri

 

Konica Minolta Bizhub C3350 może zostać wyposażona w opcje dodatkowe, z których najchętniej wybierane to karta faksu G3 oraz estetyczna podstawa na kółkach.

Kserokopiarka jest chętnie wybierana także ze względu na bardzo korzystne warunki wynajmu. Czynsz dzierżawy urządzenia Bizhub C3350 jest istotnie niższy niż porównywalnych urządzeń większego formatu.

Żeby otrzymać dobrą ofertę wynajmu kserokopiarki prosimy o kontakt z naszym działem handlowym 22 672 02 02 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..