Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C284e to wysokiej klasy kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 28 wydruków na minutę.

 

   kserokopiarka bizhub C284e     kopiarka bizhub C284e     kopiarka bizhub C284e

 

W standardzie oferuje kopiowanie, drukowanie w sieci, kolorowy skaner sieciowy, a także skanowane do pliku, skanowanie do Email i FTP. Standardowo dostępny jest też port USB, który może służyć do drukowania i skanowania z użyciem pamięci zewnętrznej pendrive. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C284e robi ładne wydruki, jest znana ze swojej bezawaryjności, a relacja funkcjonalności do ceny jest bardzo korzystna. Warto wspomnieć o wysokiej klasy kolorowym panelu sterującym, który działa podobnie do ekranów stosowanych w tabletach.

 

Klienci chętnie wybierają kserokopiarki Bizhub C284e jeżeli zależy im na większej prędkości drukowania, a flagowy model kserokopiarki rozpoczynający linię urządzeń (Bizhub C224e) jest dla nich zbyt wolny. Jednocześnie cena kserokopiarki C284e jest skalkulowana na bardzo rozsądnym poziomie.

 

Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w opcji dzierżawy, dlatego zachęcamy klientów do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie może zostać przygotowana oferta na nowoczesny wynajem kserokopiarek. Warto otrzymać taką ofertę, żeby sprawdzić, że czynsz razem z odpowiednio wybranym pakietem wydruków dla kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C284e jest zaskakująco niski, a klienci, którzy zadeklarują większą ilość wydruków mogą zostać zwolnieni z opłaty za wynajem kserokopiarki.

 

Konica Minolta Bizhub C284e może zostać wyposażona w wiele opcji dodatkowych, z których największym powodzeniem cieszą się:

  • wewnętrzny finiszer ze zszywaczem,
  • dwustronny podajnik dokumentów działający w technologii dual scan, który znacznie przyspiesza skanowanie dokumentów oraz kartę faksu analogowego.

Warto wspomnieć, że urządzenie współpracuje z oprogramowaniem Smart Scan, które zamienia skanowane dokumenty w edytowalne pliki Word. Więcej szczegółów dotyczących oprogramowania uzyskają Państwo w naszym dziale handlowym 22 672 02 02 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..