Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C284e to wysokiej klasy kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z prędkością 28 wydruków na minutę.

 

   kserokopiarka bizhub C284e     kopiarka bizhub C284e     kopiarka bizhub C284e

 

W standardzie oferuje kopiowanie, drukowanie w sieci, kolorowy skaner sieciowy, a także skanowane do pliku, skanowanie do Email i FTP. Standardowo dostępny jest też port USB, który może służyć do drukowania i skanowania z użyciem pamięci zewnętrznej pendrive. Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C284e robi ładne wydruki, jest znana ze swojej bezawaryjności, a relacja funkcjonalności do ceny jest bardzo korzystna. Warto wspomnieć o wysokiej klasy kolorowym panelu sterującym, który działa podobnie do ekranów stosowanych w tabletach.

 

Klienci chętnie wybierają kserokopiarki Bizhub C284e jeżeli zależy im na większej prędkości drukowania, a flagowy model kserokopiarki rozpoczynający linię urządzeń (Bizhub C224e) jest dla nich zbyt wolny. Jednocześnie cena kserokopiarki C284e jest skalkulowana na bardzo rozsądnym poziomie.

 

Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w opcji dzierżawy, dlatego zachęcamy klientów do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie może zostać przygotowana oferta na nowoczesny wynajem kserokopiarek. Warto otrzymać taką ofertę, żeby sprawdzić, że czynsz razem z odpowiednio wybranym pakietem wydruków dla kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C284e jest zaskakująco niski, a klienci, którzy zadeklarują większą ilość wydruków mogą zostać zwolnieni z opłaty za wynajem kserokopiarki.

 

Konica Minolta Bizhub C284e może zostać wyposażona w wiele opcji dodatkowych, z których największym powodzeniem cieszą się:

  • wewnętrzny finiszer ze zszywaczem,
  • dwustronny podajnik dokumentów działający w technologii dual scan, który znacznie przyspiesza skanowanie dokumentów oraz kartę faksu analogowego.

Warto wspomnieć, że urządzenie współpracuje z oprogramowaniem Smart Scan, które zamienia skanowane dokumenty w edytowalne pliki Word. Więcej szczegółów dotyczących oprogramowania uzyskają Państwo w naszym dziale handlowym 22 672 02 02 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..