Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

Kolorowa kserokopiarka Canon image Runner Advance iRAC2220i to najchętniej wybierane urządzenie wielofunkcyjne z oferty Canon. Sprzęt jest bardzo dobrze wyposażony, a jego cena jest skalkulowana na niższym poziomie niż kserokopiarki konkurencji. Niska cena oraz marka Canon gwarantująca wysoką jakość kserokopiarki to główne powody dla których urządzenia te cieszą się dużą popularnością.

 

 

          kserokopiarka-canon-iRA-C2220i         kserokopiarka-canon-iRA-C2220i-2         kserokopiarka-canon-iRA-C2220i-1 

 

 

Standardowe wyposażenie obejmuje kserokopiarkę, drukarkę sieciową, kolorowy skaner sieciowy w najpełniejszej wersji (skanowanie do pliku, skanowanie do email, FTP i USB).

Urządzenie ma wygodny port USB, który może służyć do drukowania dokumentów z pamięci pendrive oraz do ich skanowania.
Kserokopiarka Canon image Runner Advance iRAC2220i robi bardzo dobrej jakości kolorowe wydruki, które z pewnością podniosą walory estetyczne dokumentów firmowych, takich jak oferty handlowe, prezentacje czy materiały szkoleniowe. Wysoka jakość wydruku, bezawaryjność oraz niskie koszty eksploatacji to najważniejsze zalety kserokopiarki Canon iRAC2220i.

Warto rozważyć dzierżawę tej kserokopiarki ze względu na preferencyjne warunki oraz zaskakująco niski czynsz. Dzierżawa kserokopiarki jest dostępna także w opcji z pakietem wydruków do wykonania.

 

Kserokopiarka Canon image Runner Advance 2220i ma pamięć 2GB oraz dysk twardy o pojemności 160 GB. Obsługa urządzenia odbywa się poprzez kolorowy panel sterujący wysokiej klasy.

 

 

Kserokopiarka Canon iRAC2220i obsługuje większość znanych systemów operacyjnych.
Można ją wyposażyć w opcje dodatkowe takie jak finiszer, czyli urządzenie, które sortuje i zszywa zestawy dokumentów, dodatkowe kasety na papier czy wygodną podstawę na kółkach.

Urządzenie podobnie jak inne kserokopiarki z naszej oferty może pracować domyślnie w trybie czarno białym, a kolor może być używany na życzenie użytkownika. Takie rozwiązanie pozwala Klientom kontrolować koszty wydruków zarówno w opcji serwisowania doraźnego jak i wynajmu kserokopiarki.

W większych firmach, gdzie kontrola urządzenia jest utrudniona zalecamy korzystanie z kodów użytkownika (standard) lub czytnika kart magnetycznych (opcjonalnie).

Żeby otrzymać ofertę wynajmu kserokopiarki Canon iRAC2220i dostosowaną do indywidualnych potrzeb prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem 22 672 02 02 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.