Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

 

DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK – INNOWACYJNA FORMA KORZYSTANIA ZE SPRZĘTU

 

Wiele firm w poszukiwaniu oszczędności i uproszczenia procesów związanych z funkcjonowaniem decyduje się na outsourcing w różnych obszarach. Decydujemy się na zewnętrzne firmy informatyczne, HR, księgowość, sprzątanie, wynajmujemy biura, samochody, komputery.

 

dzierżawa kserokopiarek warszawa

 

Dlaczego zatem nie zdecydować się na dzierżawę kserokopiarki? Mało kto wie, że dzierżawa kserokopiarek nie tylko znajduje się w ofercie wielu warszawskich dostawców, ale także stała się ostatnio najchętniej wybieraną formą korzystania z urządzeń biurowych.

 

Według przedstawicieli firm oferujących dzierżawę kserokopiarek w Warszawie udział dzierżawy wynosi nawet 90% ogólnej dystrybucji sprzętu. Koszt dzierżawy kserokopiarek jest nawet o 30% niższy niż miało to miejsce jeszcze 2 lata temu, a na rynku pojawiają się bardzo atrakcyjne i elastyczne oferty.

 

U jednego z Warszawskich dostawców można wydzierżawić wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta serii Bizhub nie płacąc żadnego czynszu, o ile tylko zamierzamy wykonywać odpowiednio dużo wydruków. W opcji dzierżawy kserokopiarek miesięczna opłata jest naliczana na podstawie wskazania licznika urządzenia. Tzn. tyle ile wydruków wykonamy, za tyle zostaniemy obciążeni. Pamiętajmy, że dzierżawa kserokopiarek polega na tym, że wszystkie materiały eksploatacyjne za wyjątkiem papieru pokrywa dostawca. Dzierżawa pozwala nam zatem, na uniknięcie wysokich kosztów materiałów eksploatacyjnych, szczególnie dotkliwych w przypadku kserokopiarek kolorowych.

 warszawa dzierzawa kserokopiarek

Na rynku dostępne są oferty dzierżawy zarówno kserokopiarek nowych jak i używanych. Te drugie możemy od niektórych dostawców wynająć na dowolny okres czasu i z możliwością wypowiedzenia umowy bez żadnych konsekwencji. Taka dzierżawa jest atrakcyjna dla klientów, którzy dopiero rozpoczynają działalność, albo chcą sprawdzić solidność danego dostawcy.

 

Dzierżawa kserokopiarek jest dostępna w ofercie wielu firm, ale nie wszystkie oferują sprzęt wysokiej klasy. Często zbyt atrakcyjne warunki dzierżawy kserokopiarki mogą oznaczać, że otrzymamy sprzęt, który czasy swojej świetności ma już dawno za sobą. Dlatego przy wyborze firmy, która wydzierżawi nam kserokopiarkę kierujmy się nie tylko najniższą ceną, ale sprawdźmy, od kiedy istnieje na rynku, czy posiada autoryzację któregoś ze znanych producentów, sprawdźmy opinie w internecie lub poprośmy o referencje.

 

Najlepszym rozwiązaniem na sprawdzenie solidności partnera jest wypożyczenie kserokopiarki do testów przed podpisaniem umowy dzierżawy. Jeden z warszawskich dostawców udostępnia kserokopiarki do testów bez zobowiązań. Klienci maja wtedy możliwość nie tylko sprawdzenia funkcjonalności, ale także stanu technicznego kserokopiarki, która ma zostać dzierżawiona.

 

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, prosimy o kontakt.

Tel. (22) 672 02 02 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Można tez skorzystać z naszego formularza kontaktowego na stronie KONTAKT