Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

wybor-kserokopiarki

 

Nasi klienci podczas pierwszego kontaktu zastanawiają się jaką wybrać kserokopiarkę.

 

W poniższym artykule postanowimy rozważyć wszystkie wady i zalety kserokopiarek mniejszego i większego formatu.

 

Urządzenie formatu A4 ma niewielkie rozmiary i jest tańsze od kserokopiarki formatu A3. Z kolei nie zapewnia możliwości drukowania w większym formacie.

 

Dotyczy to także kopiowania i skanowania. Podajnik dokumentów w oferowanych przez nas kserokopiarkach A4 nie obsługuje dużego formatu.

 

 

Większość firm drukuje dużo więcej w formacie A4, ale jeżeli zajdzie potrzeba wydrukowania dokumentów w formacie A3 wtedy pojawia się kłopot. Można wtedy skorzystać z usług punktu ksero, jednak jeżeli nie ma żadnego w pobliżu, wtedy kosztuje nas to czas i pieniądze. Jeżeli rzeczywiście udział dokumentów A3 w całkowitym wolumenie wydruków jest niewielki wtedy warto rozważyć zakup lub wynajem kserokopiarki formatu A4.

 

Na przykład kolorowa Konica Minolta Bizhub C3350 (format A4) jest o prawie 40% tańsza niż najchętniej wybierana kserokopiarka formatu A3 (Konica Minolta Bizhub C224e). Eksploatacja mniejszej kserokopiarki jest jednak wyraźnie droższa jeżeli policzymy koszty doraźnej obsługi i zamawiania materiałów eksploatacyjnych.

 

Nasza firma przygotowała specjalną ofertę dzierżawy kserokopiarek A4, w której cena jednego wydruku jest taka sama jak w przypadku „dużych" urządzeń.
Podobnie czynsz za wynajem mniejszej kserokopiarki jest o około 40% niższy.

 

Podsumowując, jeżeli dysponujemy małą powierzchnią biurową i rzadko drukujemy dokumenty w formacie A3, wtedy warto rozważyć zakup lub wynajem kserokopiarki formatu A4. Jeżeli raz na jakiś czas przydaje się funkcja drukowania w formacie A3, a nasza przestrzeń biurowa nie narzuca szczególnych ograniczeń zdecydujmy się na zakup dużego sprzętu, na przykład Konica Minolta Bizhub C224e lub Canon image Runner Advance 2220i. Warto skontaktować się z działem handlowym 22 672 02 02, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i porównać ofertę wynajmu kserokopiarki mniejszej z większą.