Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

 

JAK OTRZYMAĆ OFERTĘ WYNAJEM KSEROKOPIARKI DOPASOWANA DO NASZYCH POTRZEB?


kserokopiarka bizhub 284eBardzo często zastanawiamy się jak określić nasze potrzeby w zakresie obiegu dokumentów. Kiedy kontaktujemy się ze sprzedawcą nie zawsze wiemy jak formułować zapytanie i o jakie kwestie związane z drukowaniem powinniśmy zapytać.

 

Podczas rozmowy z przedstawicielem handlowym zwykle zostajemy zasypani pytaniami, na które nie znamy odpowiedzi. Bardzo często handlowcy, którzy biorą udział w licznych szkoleniach z góry zakładają, że ich klienci wiedzą o kserokopiarkach wszystko.

 

Radzimy jak przygotować się do rozmowy z handlowcem i uzyskać od niego ofertę zakupu czy wynajmu kserokopiarki najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nasza firma potrzebuje wydruków czarno białych, czy kolorowych. Większość z nas z góry zakłada, że kolor nie jest potrzebny, głównie w obawie o wysokie koszty wydruków.

 

Udowodniono, że wydruk, który zawiera choćby niewielki element kolorowy jest przyjemniejszy dla oka, bardziej przejrzysty i interesujący. Pamiętajmy, że jeżeli korzystamy z koloru w sposób umiarkowany, koszty nie są wcale duże. Po drugie należy się zastanowić, czy często korzystamy z wydruków dużego formatu A3, czy format A4 jest wystarczający.

 

Kserokopiarki formatu A4 są mniejsze i znacznie tańsze, jednak co zrobimy, jeżeli w firmie zajdzie potrzeba wydrukowania dokumentu w większym formacie?

Bardzo istotne jest też jakie funkcje obiegu dokumentów są nam potrzebne.

Mamy do wyboru

  • drukowanie w sieci, Wifi,
  • skanowanie do pliku,
  • skanowanie do USB,
  • faksowanie,
  • zszywanie,
  • dziurkowanie.

 

Najczęściej każda z tych funkcjonalności wiąże się z dodatkowym kosztem. Kiedy już określimy powyższe parametry powinniśmy się zastanowić ile dokumentów zamierzamy drukować i w jakich proporcjach (kolor/mono). Na to pytanie bardzo trudno jest znaleźć odpowiedź, szczególnie jeżeli otwieramy nowe biuro czy biznes. Warto zatem zdecydować się na wynajem kserokopiarki z pakietem wydruków. Taka dzierżawa kserokopiarki polega na tym, że sprzęt pozostaje własnością dostawcy, a my płacimy tylko za faktycznie wykonywane wydruki.

 

Niektóre firmy oferują wynajem kserokopiarek z minimalnym pakietem wydruków, który możemy regulować do naszych potrzeb w trakcie trwania umowy.

 

Jeśli planują Państwo dzierżawę lub wynajem kserokopiarki prosimy zapoznać się z artykułem NOWOŚCI W OFERCIE WYNAJMU KSEROKOPIAREK to promocja wakacyjna. Rewelacyjne warunki dzierżawy kserokopiarki. Po wakacjach tak tanio niestety już nie będzie.