Konica Minolta Bizhub C308 | Nowość

bizhub c308 kserokopiarka

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C308.

Konica Minolta wprowadza do swojej oferty nową serię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych klasy premium. Model, który otwiera linię urządzeń nosi nazwę Bizhub C308. Docelowo dostępnych ma być pięć urządzeń, z których najszybsze będzie drukować 65 stron na minutę.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Względem urządzeń konkurencji nowa linia Bizhub wyróżnia się bardzo wysoką jakością wykonania, niezawodnością i szeregiem zaawansowanych funkcji umożliwiających między innymi personalizację i współpracę z urządzeniami mobilnymi. Bizhub C308 ma przeglądarkę internetową na panelu sterującym, który działa podobnie do ekranów tabletów. Można go personalizować stosownie do potrzeb. Został też wyposażony w obszar ułatwiający drukowanie i skanowanie do urządzeń mobilnych. We współpracy ze smartfonem można na przykład zdalnie wybudzić Bishub C308 z trybu uśpienia, zarządzać dokumentami znajdującymi się w pamięci czy wprowadzać tekst. Ułatwiono także eksport książki adresowej z innych urządzeń, co do tej pory stanowiło spore wyzwanie.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA SPRZĘTOWE

Oprócz udogodnień softwarowych zastosowano kilka nowych rozwiązań sprzętowych. Panel sterujący oprócz funkcji „przesuwania” wzbogacono o dodatkowe przyciski, panel NFC do współpracy z tabletem. Urządzenie emituje jeszcze mniej ozonu dzięki zastosowaniu podzespołów nowej generacji jak nowy filtr UFP. Usprawniono też system wyjmowania kaset na papier na wypadek zacięcia papieru.

 

Na uwagę zasługują też materiały eksploatacyjne o wysokiej wydajności. W najszybszym modelu tej linii urządzeń wystarcza na 120 000 wydruków, a toner do 28 000.

Podsumowując

Nowa seria urządzeń Konica Minolta Bizhub C308 z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem. Urządzenia te dedykowane są dla klientów, którzy oczekują najwyższej możliwej jakości oraz bogatego wyposażenia bez żadnych kompromisów. Ceny sprzętu są skalkulowane na bardzo rozsądnym poziomie zważywszy, że najwolniejsze z urządzeń drukuje do 30 stron na minutę.


Poniżej znajduje się pełna specyfikacja urządzenia Bizhub C308

Niestety nie mogłem wyświetlić pliku.