Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

bizhub C258

 

 

 

 

Konica Minolta wprowadza do oferty wysokiej jakości kserokopiarek kolorowych nowy model Bizhub C258. Urządzenie ma zastąpić wyjątkowo udane urządzenie Konica Minolta Bizhub C224e, które pobiło wszelkie rekordy sprzedaży.

Model Bizhub C258 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne formatu A3, które uzupełni linię sprzętu zapoczątkowaną przez szybszy model Konica Minolta Bizhub C308. Kserokopiarka segmentu office drukuje z prędkością 25 stron na minutę, co czyni ją szybszą od poprzedniego modelu Bizhub C224e.

 

 

 

 

 

 

Bizhub C258 oferuje najpełniejszą wersję skanowania co z pewnością docenią użytkownicy korzystający z udogodnień obiegu i archiwizacji dokumentów. Podobnie jak inne kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C258 wykorzystuje wydajny procesor Emperon co znacząco wpływa na szybkość przetwarzania dokumentów. Wysoką jakość wydruku zapewnia polimeryzowany toner Simitri HD znany między innymi z kserokopiarek serii C224e.

 

Pierwsze opinie użytkowników są bardzo pozytywne i wskazują na bezawaryjność, wysoką kulturę prazy i bardzo dobra funkcjonalność Bizhub C258. Na uwagę zasługuje intuicyjny panel sterujący wysokiej jakości z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

bizhub C258 002

 

Lista wyposażenia dodatkowego jest długa i powinna zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających grup roboczych. Kserokopiarkę Bizhub C257 można wyposażyć m.in. w podajnik dokumentów Dual Scan umożliwiający skanowanie obu stron dokumentu na raz, kilka rodzajów urządzeń wykańczających (finiszerów), aktywne źródła papieru i wiele innych.

 

Producent oferuje też opcjonalnie innowacyjne oprogramowanie do kontroli kosztów i obiegu dokumentów. Takie oprogramowanie zdobywa coraz większe uznanie ze względu na rozległe korzyści oraz przystępną cenę.

 

bizhub C258

 

Kserokopiarka Bizhub C257 jest dostępna u partnerów Konica Minolta zarówno w opcji zakupu jak i wynajmu /dzierżawy. Wynajem kserokopiarki Bizhub C257 jest dostępny wraz z pakietem wydruków do wykonania. Urządzenie pozostaje własnością dostawcy, a klient korzysta jedynie za korzystanie z kserokopiarki.

 

Podsumowują Konica Minolta Bizhub C257 to urządzenie, które świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wysokiej jakości, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące większość znanych funkcji. Jest bezawaryjne, jakość wydruku jest wysoka a obsługa intuicyjna.

 

bizhub C258