Konica Minolta Bizhub C227

Konica Minolta, producent wysokiej jakości kserokopiarek i urządzeń biurowych zaprezentował niedawno nowy model z segmentu „kolor biurowy”. Bizhub C227 to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje wysoką jakość wydruku, rozbudowaną funkcjonalność i bezawaryjną pracę, z której znane są kserokopiarki Konica Minolta za rozsądnie skalkulowaną cenę.

bizhub c227

Kserokopiarka Bizhub C227 dostępna jest w opcji dzierżawy. Na terenie Warszawy dowieziemy urządzenie do klienta, przeszkolimy pracowników, zadbamy o serwis i materiały eksploatacyjne do kserokopiarki. Więcej na temat dzierżawy piszemy w artykule "Wynajem i dzierżawa kserokopiarek Warszawa".


Urządzenie oferuje kolorowy druk dwustronny w formacie A3 z prędkością do 22 stron naminutę. Drukowanie w sieci, pełna wersję skanowania oraz szerokie możliwości współpracy z dodatkowym dedykowanym oprogramowaniem.


Bizhub C227 w odróżnieniu od podobnych urządzeń konkurencji oferuje wsparcie nowych typów zadań takich jak obsługa chmury czy urządzeń mobilnych. Ulepszone zostały też i tak zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Poprawiono także funkcje oszczędzania energii co czyni te kserokopiarki jeszcze bardziej przyjaznymi dla środowiska.


Innowacyjny napęd urządzeń Bizhub 227 zapewnia dobrą wydajność i bezawaryjną pracę. W urządzeniu zastosowano wygodny panel sterujący, który można dostosowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można na nim instalować widgety, animacje oraz ikony. Obok wyświetlacza znajduje się punkt do komunikacji z urządzeniami mobilnymi.


Ciekawostką jest zastosowanie na panelu sterującym przeglądarki www. Świadczy to o tym, że Bizhub C227 to kserokopiarka, która wyróżnia się rozwiązaniami technicznymi i stanowi właściwą bazę do nowych zadań związanych z obiegiem dokumentów w biurze.


W urządzeniu zastosowano wypróbowany kontroler wydruku Emperon, który zapewnia szybkie przetwarzanie nawet „ciężkich” dokumentów. Nie zabrakło także polimeryzowanego tonera Simitri HD, który odpowiada za należyta jakość drukowanych prac. Bizhub C227 jest przygotowany do współpracy z dedykowanym dla urządzeń Konica Minolta oprogramowaniem pozwalającym usprawnić obieg dokumentów i obniżyć koszty drukowania. Kserokopiarka Bizhub C227 doskonale sprawdzi się jako urządzenie przeznaczone do wynajęcia. Dzierżawa kserokopiarek stanowi obecnie czołowe rozwiązanie, na które decydują się użytkownicy ze względu na niskie koszty i dużą wygodę. Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C227 z pewnością zyskają przychylność użytkowników, zważywszy na ich przystępną cenę i szereg nowych funkcji, których jeszcze nie oferuje konkurencja.