Konica Minolta, producent biurowych urządzeń wielofunkcyjnych ogłosił poszerzenie swojej oferty o nowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Bizhub 227. Model zastąpi dobrze znanego i lubianego przez użytkowników Bizhub 224.

 

Sprzęt już w standardzie jest bardzo bogato wyposażony. Drukuje i kopiuje dwustronnie, ma kolorowy skaner w najpełniejszej wersji, skanuje między innymi do pliku, email, FTP oraz USB co pozwala na skanowanie dokumentów bezpośrednio do pamięci pendrive.

 

konica minolta bizhub 227 001

 

Urządzenie można wyposażyć w wiele dodatkowych opcji, których lista jest długa i obejmuje automatyczny podajnik dokumentów, kilka rodzajów urządzeń wykańczających wyposażonych w zszywanie oraz dziurkowanie, dodatkowe kasety na papier i wiele innych.

 

Tak jak poprzednie modele urządzeń Konica Minolta, bizhub 227 może współpracować z coraz szerszą gamą dedykowanego oprogramowania umożliwiającego zarządzaniem dokumentami w biurze.

 

Na uwagę zasługuje też bardzo wygodny i intuicyjny panel sterujący, który sprawia, że nawet użytkownik, który nie miał wcześniej kontaktu z urządzeniem szybko się do niego przyzwyczaja.

 

Urządzenie ma bardzo rozsądnie skalkulowaną cenę w stosunku do oferowanych możliwości.

Jest również bardzo tanie w eksploatacji co z kolei może wpłynąć na bardzo korzystne oferty dotyczące wynajmu tej kserokopiarki.

 

Podsumowując, Konica Minolta Bizhub 227 to kolejne bardzo udane urządzenie w ofercie producenta. Z pewnością podbije rynek niskimi kosztami eksploatacji, bogatym wyposażeniem standardowym, a także bezawaryjną pracą.

 

Pełna specyfikacja i opis kserokopiarki Bizhub 227 znajduje się w dziale kserokopiarek monochromatycznych