Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C258
Bizhub C258
Ysoft SafeQ
Ysoft SafeQ
Promocja dla szkół
PROMOCJA
dla szkół
Bizhub C224e
Bizhub C224e

 

Konica Minolta, producent biurowych urządzeń wielofunkcyjnych ogłosił poszerzenie swojej oferty o nowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Bizhub 227. Model zastąpi dobrze znanego i lubianego przez użytkowników Bizhub 224.

 

Sprzęt już w standardzie jest bardzo bogato wyposażony. Drukuje i kopiuje dwustronnie, ma kolorowy skaner w najpełniejszej wersji, skanuje między innymi do pliku, email, FTP oraz USB co pozwala na skanowanie dokumentów bezpośrednio do pamięci pendrive.

 

konica minolta bizhub 227 001

 

Urządzenie można wyposażyć w wiele dodatkowych opcji, których lista jest długa i obejmuje automatyczny podajnik dokumentów, kilka rodzajów urządzeń wykańczających wyposażonych w zszywanie oraz dziurkowanie, dodatkowe kasety na papier i wiele innych.

 

Tak jak poprzednie modele urządzeń Konica Minolta, bizhub 227 może współpracować z coraz szerszą gamą dedykowanego oprogramowania umożliwiającego zarządzaniem dokumentami w biurze.

 

Na uwagę zasługuje też bardzo wygodny i intuicyjny panel sterujący, który sprawia, że nawet użytkownik, który nie miał wcześniej kontaktu z urządzeniem szybko się do niego przyzwyczaja.

 

Urządzenie ma bardzo rozsądnie skalkulowaną cenę w stosunku do oferowanych możliwości.

Jest również bardzo tanie w eksploatacji co z kolei może wpłynąć na bardzo korzystne oferty dotyczące wynajmu tej kserokopiarki.

 

Podsumowując, Konica Minolta Bizhub 227 to kolejne bardzo udane urządzenie w ofercie producenta. Z pewnością podbije rynek niskimi kosztami eksploatacji, bogatym wyposażeniem standardowym, a także bezawaryjną pracą.

 

Pełna specyfikacja i opis kserokopiarki Bizhub 227 znajduje się w dziale kserokopiarek monochromatycznych