Atrakcyjne warunki dzierżawy kserokopiarek w CERERA.

 

W krajach Europy Zachodniej i Skandynawii udział dzierżaw w rynku kserokopiarek jest szacowany na 70-80%.

Od początku 2014 roku udział klientów decydujących się na wynajem maszyn biurowych od naszej firmy zwiększył się znacznie w porównaniu z poprzednimi latami. W związku ze zmianą przyzwyczajeń klientów na naszym rynku i wzrostem świadomości dotyczącej zalet wynajmu kserokopiarek nasza firma przygotowuje coraz nowsze i bardziej innowacyjne oferty.

Dzierżawa kserokopiarki polega na tym, że to nasza firma pozostaje jej właścicielem, zostaje ona przez nas udostępniona klientowi, który raz w miesiącu płaci za korzystanie z niej. Po upływie ustalonego okresu dzierżawy kserokopiarki maszyna może zostać wymieniona na nowszą z bieżącej oferty. Dzięki temu klienci mają pewność, że urządzenie współpracuje z najnowszymi systemami operacyjnymi i zapewnia maksymalną funkcjonalność spośród urządzeń dostępnych na rynku.

Klienci, którzy zdecydują się na wynajem kserokopiarek zapewniają jedynie papier kserograficzny, natomiast opłata miesięczna obejmuje wszystkie koszty związane z eksploatacją, konserwacją i naprawą urządzenia.

Oprócz tego w naszej firmie oferujemy w dzierżawie gwarantowany czas reakcji serwisu poniżej 4h oraz urządzenie zastępcze na czas przedłużającej się naprawy.
Standardowa umowa wynajmu kserokopiarki trwa 36 miesięcy, ale nasza firma przygotowała rozwiązania, w których dzierżawa może trwać krócej, a nawet oferujemy umowę z 1 miesięcznym terminem wypowiedzenia bez podania przyczyny.

Ceny wynajmu kserokopiarek są przygotowywane indywidualnie przez nasz dział handlowy i zależą w dużej mierze od planowanej ilości wykonywanych wydruków. Opłata miesięczna za wynajem kserokopiarki może zawierać pakiet wydruków (czarno-białych i kolorowych). Jeżeli wysokość pakietu okaże się nie być dobrana odpowiednio do potrzeb klienta, wtedy istnieje możliwość renegocjacji umowy i jej lepszego dopasowania.

Dla klientów, którzy nie chcą podejmować długoterminowych zobowiązań oraz są zainteresowani jak najniższą opłatą miesięczną nasz dział handlowy przygotował ofertę, w której istnieje możliwość wynajmu kserokopiarki, która już wcześniej była wynajęta innemu klientowi. Oczywiście nasz dział techniczny dba o to, żeby urządzenie używane trafiało do nowego użytkownika z w nienagannym stanie technicznym i wizualnym.

Nasza firma oferuje klientom możliwość testowania urządzeń używanych przez 7 dni bez żadnych zobowiązań.