Konica Minolta Bizhub C220 to najchętniej wybierana kolorowa kserokopiarka spośród urządzeń biurowych na rynku wtórnym.

 

                      konica bizhub c220       konica bizhub c220

 

Nic dziwnego, kiedy jeszcze 2 lata temu była dostępna w bieżącej ofercie stanowiła numer jeden w swoim segmencie w Polsce i Całej Europie. Udział tej kserokopiarki w rynku wynosił przeszło 30%. Dostępne są także szybsze modele z tej samej linii produktowej, a więc Konica Minolta Bizhub C280 oraz Konica Minolta Bizhub C360. Kserokopiarki nie różnią się istotnie parametrami, a jedynie prędkością drukowania.

Urządzenie Konica Minolta Bizhub ma bardzo dobrą opinię na rynku urządzeń używanych ze względu na dobrą jakość wydruku, szybkie przetwarzanie drukowanych zadań, bezawaryjność i niskie koszty eksploatacji.

Standardowo drukuje w kolorze, kopiuje dwustronnie, skanuje w kolorze do pliku, emai, FTP i USB. Ma duży, kolorowy panel dotykowy o regulowanym koncie nachylenia.

Bizhub C220 jest chętnie wybierany przez klientów, którzy dużo zadań drukują w czerni, a kolor stanowi niewielki udział w ogólnej liczbie wydruków. Koszt wydruku czarno białego jest identyczny z najtańszymi wydrukami z konkurencyjnych urządzeń monochromatycznych.

Możliwa jest kontrola dostępu do wydruków kolorowych za pomocą kodów ID, czytnika kart czy strony www urządzenia.
Kserokopiarka jest także chętnie wybierana w opcji wynajmu ze względu na niski czynsz i korzystne warunki umowy.

Wszystkie kserokopiarki używane są przez nas gruntownie odnawiane, wszystkie zużyte elementy są wymieniane. Gwarantujemy oryginalność przebiegu, a także oferujemy testy bez zobowiązań dla ostrożniejszych klientów.

 

 

Po więcej informacji na temat kserokopiarki Konica Minolta Bizhub C220 i oprogramowania zapraszamy pisząc na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt pod nr. 22 672 02 02