• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

 

                bizhub c554e

Kserokopiarki Konica Minolta Bizhub 554e to szybkie modele czarno-białej linii produktowej Bizhub xx4e. Oferują prędkość drukowania na poziomie 55 wydruków na minutę, a deklarowana wydajność wynosi aż 150 000 wydruków miesięcznie.
Urządzenie jest przeznaczone dla dużych grup roboczych, gdzie miesięcznie drukuje się ponad 100 000 stron. Jako jedyne w całej linii urządzeń posiada możliwość podłączenia najbardziej wydajnego finiszera FS-535 oferującego najbardziej rozbudowane opcje wykańczania dokumentów.

Urządzenie posiada zaawansowany kontroler druku Emperon, który płynnie współpracuje z większością środowisk IT. Kserokopiarka wykorzystuje wysoko wydajny i przyjazny dla środowiska toner Simitri HD. Zastosowana platforma Open API pozwala na korzystanie z aplikacji serwerowych. Duży, kolorowy panel sterujący można dostosowywać indywidualnie do potrzeb użytkowników.

Kserokopiarka Bizhub 554e nie tylko drukuje z prędkością 55 wydruków na minutę, ale także potrafi skanować aż 160 dokumentów na minutę dzięki dostępnemu standardowo podajnikowi dokumentów działającego w technologii Dual Scan. Należy dodać, że skanowanie odbywa się w pełnym kolorze.

Bizhub 554e drukuje i kopiuje dwustronnie, drukuje w sieci, skanuje w kolorze, sieciowo do pliku, email, FTP, SMB. Jest też możliwość skanowania dokumentów do urządzenia podłączonego przez USB (na przykład pendrive). Klienci, którzy zdecydowali się na ten model urządzenia z listy wyposażenia opcjonalnego wybrali kasetę dużej pojemności, dzięki której rzadziej trzeba uzupełniać papier, a także profesjonalny finiszer zewnętrzny z rozbudowanymi funkcjami wykańczania.