• Bizhub C258
  Bizhub C258

  Konica Minolta Bizhub C258 – najchętniej wynajmowane urządzenie wielofunkcyjne.

  Najlepsze warunki wynajmu. Segment Premium w nowej odsłonie – sprawdź naszą ofertę.

  Szczegóły

 • Ysoft SafeQ
  Ysoft SafeQ

  YSoft SafeQ – rozwiązanie do zarządzania drukowaniem. Wynajmij sprzęt i kontroluj obieg dokumentów.

  Oszczędzaj czas pieniądze i zasoby. Zamów niezobowiązującą prezentację.

  Szczegóły

 • Promocja dla szkół
  Promocja dla szkół

  Wynajem kserokopiarki bez stałego czynszu (opłata tylko za wykonane wydruki)

  Szczegóły

 • Kserokopiarka Bizhub C224e
  Kserokopiarka Bizhub C224e

  Bizhub C224e urządzenie z serii kolorowych kserokopiarek Konica Minolta.

  Szczegóły

 

Nowość w ofercie CERERA

W związku z coraz większą ilością zapytań o możliwość dzierżawy kserokopiarek nabiurkowych formatu A4, nasza firma postanowiła rozszerzyć swoją ofertę.

kserokopiarka bizhub c3350

Specjalnie na potrzeby dzierżawy kserokopiarek A4 wybraliśmy po jednym modelu kolorowym i czarno-białym.
Najlepiej w opcji dzierżawy sprawdzi się kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub C3350. Jego funkcjonalność nie odbiega od „pełnowymiarowych" kserokopiarek serii Konica Minolta Bizhub C224e, poza oczywiście możliwością drukowania w formacie A3. Kserokopiarka Bizhub C3350 oferuje kompaktowe rozmiary, czyli możliwość umieszczenia na biurku lub szafce. Polecamy ją klientom, którzy nie korzystają z formatu A3, nie dysponują dużą powierzchnią biura i oczywiście chcą zmniejszyć koszty związane z wynajmem kserokopiarki.

 

Kserokopiarka Bizhub C3350 jest polecana klientom prowadzącym działalność w detalicznych punktach sprzedaży i potrzebują kompaktowego i funkcjonalnego urządzenia. Model Bizhub C3350 drukuje i kopiuje dwustronnie w kolorze.
Oczywiście posiada najpełniejszą wersję kolorowego skanera z możliwością zapisu dokumentów na wiele sposobów. Oferuje też wygodny dotykowy panel sterujący.

 

Spośród urządzeń wielofunkcyjnych czarno-białych szczególnie w opcji dzierżawy polecamy modele Konica Minolta Bizhub 4020 lub Bizhub 4050. Charakteryzują się dużą prędkością drukowania i bogatym wyposażeniem. Oferują wygodny, sieciowy druk dwustronny, kopiowanie, skanowanie w kolorze do pliku, FTP, email i SMB, a także do USB.
Urządzenia te są skierowane do klientów, którzy nie wykonują zbyt wielu wydruków, natomiast zależy im na różnorodnych, wygodnych funkcjach takich jak kolorowy skaner, czy faks. Doskonale sprawdzą się w sytuacji, kiedy klienci nie chcą angażować środków na zakup urządzenia, a wolą je wydzierżawić dokonując przystępnych opłat miesięcznych.

 

Wszędzie tam, gdzie planuje się wykonywanie większych ilości wydruków, przydatny jest format A3 i nie ma szczególnego ograniczenia powierzchni biurowej polecamy kserokopiarki pełnowymiarowe formatu A3/A4 ze względu na ich wydajność oraz niższe koszty eksploatacji.